dowolna

Mieszkania z aneksem Świdnica - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Centrum,Świdnica

1 700 zł29 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulne mieszkanie w Centrum Świdnicy tylko U nas! wolne od zaraz Mieszkanie o powierzchni 29 m w Centrum Świdnicy. Mieszkanie kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Kraszowice,Świdnica

695 000 zł87 m² 7 989 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

84 m komfortu z werandą i dostępem do ogrodu | Kraszowice | Parter | Po generalnym remoncie Na sprzedaż przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

610 000 zł71 m² 8 640,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przestronne, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie z duszą w odrestaurowanej kamienicy - 70,60 m | parter | blisko centrum Świdnicy Są mieszkania poprawne i są takie, które mają klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Świdnica

Młodych,Świdnica

579 000 zł58 m² 9 931,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | Wysoki standard | Osiedle Młodych - Świdnica Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zamenhofa

Młodych,Świdnica

1 300 zł22 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-Najem Okazjonalny- na wynajem kawalerka na Osiedlu Młodych Powierzchnia - 21,79m2 Media: czynsz do Spółdzielni - ok 280zł ( ogrzewanie, woda ) na 1os / Prąd - według zużycia Gaz - według zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł37 m² 9 536,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości Komfort zaprasza do zakupu mieszkania o powierzchni 36,7m2, położonego na II piętrze kamienicy w bliskiej odległości od parku i centrum miasta Świdnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Świdnica

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wombat nieruchomości poleca do sprzedaży piękne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m 2 , usytuowane na 5 piętrze, okazałej kamienicy w Świdnicy. Pięknie zaprojektowana i solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 950 zł34 m² 57,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jedno pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze w nowym budynku z tarasem o powierzchni 34m2. Budynek z windą. Nieruchomość składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

359 000 zł58 m² 6 200,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomość prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,90 m , położone na 1. piętrze budynku mieszkalnego w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Centrum,Świdnica

747 000 zł115 m² 6 495,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż oryginalny, przestronny, dwupoziomowy apartament w centrum Świdnicy. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku wzniesionym w 2009 roku. Idealny dla dużej lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernarda

Zawiszów,Świdnica

650 000 zł65 m² 9 979 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,72 m, położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą na osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie zostało w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Świdnica

2 800 zł150 m² 18,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu niezwykle klimatyczne, słoneczne, duże i funkcjonalne mieszkanie do wynajęcia w Centrum miasta Mieszkanie znajduje się w pięknie odnowionej kamienicy z zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szymanowskiego

Świdnica,dolnośląskie

585 000 zł77 m² 7 571,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - nad Zalewem! Na powierzchnię 77,26 m 2 składa się: - otwarta na salon kuchnia, - salon, - 3 oddzielne sypialnie, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł43 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 Marca Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Nowym Zawiszowie. Całość to 42,99m2 komunikacja łazienka z wc sypialnia salon z aneksem kuchennym mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zwierzynieckie,Świdnica

569 000 zł104 m² 5 471,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wombat nieruchomości prezentuje: klimatyczne, przestronne mieszkanie w fantastycznej lokalizacji - 104 m , 3 pokoje, 2 piętro, kamienica, świdnica 0% prowizji od strony kupującej! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie o pow. 45 m2, znajdujące się na I piętrze w kamienicy, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, dużej sypialni z garderobą oraz łazienki; po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

359 000 zł38 m² 9 378,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż - ustawne, słoneczne mieszkanie po remoncie, osiedle Młodych, świdnica Oferujemy atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

419 000 zł63 m² 6 651 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m, położone na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy w Świdnickim Rynku. Mieszkanie składa się z: salonu Pokoju Kuchni Łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

3 500 zł96 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia z przestronnym balkonem! Powierzchnia 96m2 , na co składają się trzy osobne pokoje (w tym jeden z garderobą), salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

339 000 zł42 m² 8 129,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Wyjątkowe mieszkanie z duszą w kamienicy w centrum Świdnicy wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż stylowe, klimatyczne mieszkanie położone w samym sercu Świdnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zwierzynieckie,Świdnica

569 000 zł104 m² 5 471,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wombat nieruchomości prezentuje: klimatyczne, przestronne mieszkanie w fantastycznej lokalizacji - 104 m , 3 pokoje, 2 piętro, kamienica, świdnica Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Świdnica,dolnośląskie

550 000 zł104 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w przyjaznej i komfortowej okolicy dla osób lubiących komfort oraz wygodę. Okolica : Park , 15 min pieszo rynek, zalew, szkoła , przedszkole, żłobek ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Centrum,Świdnica

249 000 zł54 m² 4 612,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wombat Nieruchomości prezentuje: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym. Uwaga nowa cena! Szukasz mieszkania w centrum, ale w cichym i kameralnym otoczeniu? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Świdnica

499 000 zł87 m² 5 735,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w zadbanej kamienicy - Świdnica Marzysz o wyjątkowym mieszkaniu z klimatem, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

574 000 zł58 m² 9 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż - wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w Świdnicy. Cena: 574 000 zł Powierzchnia: 58 m Piętro: i Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Piekne mieszkanie. Na więcej informacji chętnie odpowiem telefonicznie lub e-mail

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Świdnica

599 000 zł76 m² 7 830,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż klimatyczny dwupokojowy z możliwością wydzielenia 3 pokoju apartament o loftowym charakterze, przepełniony oryginalnym klimatem. To mieszkanie to prawdziwa perła - stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Centrum,Świdnica

479 900 zł67 m² 7 162,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 67 m 2 blisko centrum Świdnicy. Nieruchomość mie ści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

378 000 zł38 m² 9 874,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

339 000 zł42 m² 8 129,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Świdnica,dolnośląskie

230 000 zł69 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone w samym sercu Świdnicy, zaledwie krok od rynku. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych lokali, idealnych zarówno pod inwestycję , jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

929 000 zł166 m² 5 606,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Gustowne mieszkanie w kamienicy z balkonem! Rozmieszczenie okien w nieruchomości jest od strony południowo-wschodniej, południowo-zachodniej oraz północno-zachodniej. Generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

378 000 zł38 m² 9 874,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Zawiszów,Świdnica

2 600 zł39 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-najem okazjonalny- na wynajem mieszkanie 2 pokojowe / Nowy Zawiszów - 38,77m2 - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - sypialnia - łazienka z wc - przedpokój Media: + płatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Świdnica,dolnośląskie

294 999 zł35 m² 8 387,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

M.S. Na sprzedaż osiem eleganckich mieszkań położonych na parterze odrestaurowanej kamienicy z 1920 roku. To połączenie klasycznej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Centrum,Świdnica

460 000 zł43 m² 10 670,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: piękne, dwupokojowe mieszkanie w centrum Świdnicy! wombat nieruchomości o feruje Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,11 m , usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Zawiszów,Świdnica

980 000 zł105 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Przestronny Apartament na Nowym Zawiszowie w Świdnicy. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pięciopokojowego apartamentu o powierzchni 105 m-, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52m2 usytuowane na I piętrze w budynku z cegły w okolicach centrum. Mieszkanie składa się z: salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

339 000 zł42 m² 8 129,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

455 900 zł86 m² 5 288,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,20 m , usytuowane na 3. piętrze w zadbanej kamienicy. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

518 000 zł74 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 74m2 usytuowane na II piętrze w kamienicy z widokiem na katedrę. Nieruchomość składa się z: salonu połączonego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij