dowolna

Mieszkania z aneksem Świdnica - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Świdnica

Młodych,Świdnica

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia 27m2 na Osiedlu Młodych dostępna od 01.09 , średni standart , do zamieszkania. Umeblowana / sprzęt agd więcej informacji na whatsapp nummer tel.   Marek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

269 000 zł42 m² 6 404,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m 2 usytuowaną na parterze kamienicy w zielonej dzielnicy Świdnicy. Na mieszkanie składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

360 000 zł68 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort przedstawia do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe do wykończenia. Nieruchomość znajduje się na I piętrze kamienicy-willi o powierzchni 68 m2. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świdnica

Zawiszów,Świdnica

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 września komfortowe mieszkanie na Nowym Zawiszowie. Na nieruchomość składają się: - przedpokój - łazienka z wc - pokój - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Świdnica

220 000 zł37 m² 5 946 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, znajdującego się w centrum Świdnicy. Mieszkanie na 5 piętrze kamienicy. W planach jest zrobienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia kawalerkę w Centrum Świdnicy. Tylko U nas! wolne od 01.10.2024 r ! Mieszkanie o powierzchni 40 m w pięknej kamienicy w Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Zawiszów,Świdnica

339 000 zł35 m² 9 658 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne mieszkanie w Świdnicy na osiedlu Zawiszów. Mieszkanie usytuowane jest czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku, dzięki czemu spędzając czas na balkonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Świdnica,dolnośląskie

229 000 zł34 m² 6 735 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 34m, usytuowanego w sercu Świdnickiego Rynku. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna Droga

Świdnica,dolnośląskie

2 900 zł47 m² 61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z windą. Zlokalizowane w Świdnicy, w okolicy zalewu. Mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Kraszowice,Świdnica

850 000 zł115 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w zabudowie szeregowej, zaprojektowane z myślą o komforcie i elegancji, oferujące unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł64 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu mieszkalnego w Centrum miasta. Mieszkanie nigdy nie zamieszkałe. Pierwszy najem! Do lokalu przypisane jest miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pańska

Centrum,Świdnica

650 000 zł64 m² 10 106 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,32 m, położone w nowoczesnym bloku z windą, wybudowanym w 2014 roku. Mieszkanie nigdy nie było zamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zamenhofa

Młodych,Świdnica

1 350 zł22 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-Najem Okazjonalny- na wynajem kawalerka na Osiedlu Młodych Powierzchnia - 21,79m2 Media: czynsz do Spółdzielni - 282zł ( ogrzewanie, woda ) Prąd - według zużycia Gaz - według zużycia Kaucja - 1350zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Zawiszów,Świdnica

559 000 zł68 m² 8 220,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyremontowane, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m 2 , na nowym osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

490 000 zł45 m² 10 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Komfort zaprasza do zakupu nowoczesnego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 45 m2, znajdującego się na I piętrze w apartamentowcu z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

549 000 zł86 m² 6 368,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,20 m , usytuowane na 3. piętrze w zadbanej kamienicy. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Komfort przedstawia Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie z pięknym widokiem o powierzchni 34 m2, znajdujące się w centrum miasta Świdnicy w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 44m2, które znajduje się na V piętrze Usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Świdnica,dolnośląskie

830 000 zł105 m² 7 905 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż. Przestronne 105m2 znajduje się na czwartym piętrze w bloku z winda. Mieszkanie składa się z: - salonu z jadalnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Świdnica

1 600 zł55 m² 29,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia blisko parku. Mieszkanie dostępne od 1.09.2024 Na powierzchnię ok 55mkw składają się: - duża, jasna kuchnia - sporej wielkości jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m 2 w Świdnicy, w pobliżu Parku Centralnego, usytuowane na trzecim piętrze w bloku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

2 100 zł46 m² 45,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,12m 2 usytuowane na 3 piętrze nowo wybudowanego apartamentowca w centrum Świdnicy. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia niezwykle słoneczną kawalerkę o powierzchni 30m 2 usytuowaną na 1 piętrze pięknej kamienicy w Świdnicy idealne dla singla lub pary! Zwierzaki mile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowe mieszkanie na Nowym Zawiszowie ( pierwszy najem) z miejscem parkingowym przy budynku. Mieszkanie składa się: - przedpokój - łazienka z wc - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Młodych,Świdnica

416 000 zł51 m² 8 168 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie (50,93m2)składa się z: - salonu - sypialni - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

299 000 zł44 m² 6 795 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy na sprzedaż urocze mieszkanie 2-pokojowe o wysokim standardzie, położone w samym sercu Świdnickiego rynku. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zawiszów,Świdnica

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 32m 2 usytuowaną na parterze bloku na Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. DO wprowadzenia od zaraz! Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrężna

Świdnica,dolnośląskie

259 000 zł45 m² 5 756 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 45m2, znajdującego się niedaleko galerii świdnickiej. W skład mieszkania wchodzi : - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zawiszów,Świdnica

1 600 zł43 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować do wynajęcia słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 44m 2 , usytuowane na 3 piętrze bloku na Osiedlu Nowy Zawiszów w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

499 000 zł50 m² 9 895 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,43 m2, zlokalizowane na 2 piętrze z windą. Świdnica - Plac Ludowy W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Świdnica,dolnośląskie

349 000 zł44 m² 7 959 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem - odbiór 1q 2024roku. Inwestycja - Osiedle Twierdza - ul. Kolejowa Stan deweloperski Mieszkanie o powierzchni -43,85m2, taras + ogródek 29,5m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

239 000 zł27 m² 8 851,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości komfort oferuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27m2. Mieszkanie usytuowane jest na IV piętrze. Dużo zieleni wokół budynku. Lokal składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

549 000 zł86 m² 6 368,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

239 000 zł27 m² 8 852 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 27m2, idealnego dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość jest po generalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Zarzecze,Świdnica

359 000 zł56 m² 6 410,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Świdnicy, blisko Galerii Świdnickiej. Mieszkanie o powierzchni 56 m 2 , usytuowane na II piętrze w willi-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świdnica,dolnośląskie

300 000 zł46 m² 6 593,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 45,50 m 2 urządzone w stylu loft. Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Głowackiego w Świdnicy. - aneks kuchenny z salonem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

429 912 zł51 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w II kwartale 2025 Funkcjonalne mieszkanie w dobrej lokalizacji. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Sprzedam mieszkanie własnościowe okolice galeri świdnickiej 4 lata temu przeszło gruntowny remont wymieniona została instalacja elektryczna i wodno kanalizacyjna okna obecnie mieszkanie wynajmowane.