dowolna

Mieszkania do wynajęcia Świdnica - Oferty wynajmu mieszkań

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Świdnica,dolnośląskie

1 350 zł42 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie położone na ul. Wałbrzyskiej, blisko siłowni bodyart. Skłąda się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju. Umeblowane jak na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 200 zł53 m² 22,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania dwupokojowego o powierzchni 53m2 zlokalizowanym na I piętrze w kamienicy w bezpośrednim sąsiedztwie świdnickiego Rynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 600 zł104 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie, idealne dla dużej rodziny lub dwóch par! Powierzchnię 104m2, zajmuje : salon o powierzchni 40m2, dwie sypialnie, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 300 zł60 m² 21,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wynajem mieszkania w Świdnicy na os. Młodych, o pow. 60 m2, składającego się z 3 pokoi w tym jeden z dużym balkonem, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju; na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Świdnica,dolnośląskie

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia bardzo ładne, klimatyczne, 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 położone w jednej z najładniejszych dzielnic Świdnicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

- centrum miasta - Ogrzewanie miejskie - Parkowanie na posesji Oferuję do wynajęcia słoneczną kawalerkę zlokalizowaną w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Propozycja wynajmu kawalerski znajdującej się w centrum miasta. W skład mieszkania wchodzi: pokój z aneksem kuchennym, łazienka i nie wielki przedpokój. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 400 zł71 m² 19,72 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wynajem mieszkania w Świdnicy na os. Zawiszów położonego na III p . Mieszkanie składa się z kuchni połączonej z pokojem, dużego pokoju z balkonem, 2 sypialni, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

840 zł38 m² 22,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem kawalerki o powierzchni 37,5m2 zlokalizowanych na parterze w budynku z cegły w Centrum Świdnicy. Mieszkanie kompletnie umeblowane wraz ze sprzętem agd: pralka, lodówka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po kapitalnym remoncie, wszystkie instalacje nowe, na podłogach panele, na ścianach nowe tynki. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, składa się z umeblowanej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

800 zł34 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duża kawalerka na osiedlu Młodych. Zlokalizowana na IV piętrze o powierzchni 34m 2 : pokój z balkonem, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie umeblowane. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Westerplatte

Centrum,Świdnica

1 450 zł45 m² 32,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie od właściciela. Mieszkanie jest w pełni umeblowane! Część zdjęć była zrobiona jeszcze bez mebli. Wynajmę gustowne, nowocześnie umeblowane mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 000 zł62 m² 16,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem trzech pokoi o powierzchni 62m2 zlokalizowanych na parterze w bloku. Mieszkanie odświeżone, kompletnie umeblowane. Co elektryczne II taryfa, okna pcv, w pokojach na podłodze-panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

850 zł28 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem kawalerki o powierzchni 26m2 zlokalizowanych na I piętrze w bloku. Mieszkanie częściowo umeblowane: kuchnia umeblowana z lodówką, w pokoju szafa w łazience pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem kawalerki w nowym budownictwie (wszystko instalacje nowe) kompletnie umeblowane, duży balkon, ze sprzętem agd ( lodówka, piekarnik, okap, płyta elektryczna, pralka), na ścianach gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 000 zł41 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania dwupokojowego o pow. 42 m2 na II P. w okolicach Osiedla Młodych.Mieszkanie składa się z dwóch pokoi w tym jeden z balkonem , kuchni z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

850 zł31 m² 27,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w centrum Świdnicy znajdująca się na III piętrze w kamienicy. Powierzchnia 31.3m 2 ; jeden pokój, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój. Nowe okna pcv, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

950 zł40 m² 23,75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 40m 2 : bardzo duży pokój z aneksem kuchennym, dwa przedpokoje, łazienka, toaleta. Mieszkanie znajduje się blisko centrum na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

750 zł34 m² 22,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem kawalerki w Świdnicy w okolicy centrum na iip. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd: lodówka, pralka, kuchenka oraz galanteria kuchenna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Propozycja wynajmu skierowana do singla lub młodej pary. Oferuję kawalerkę znajdującą się w nowym budownictwie w pobliżu centrum miasta. W jej skład wchodzi pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 600 zł78 m² 20,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu lub sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie w okolicach galerii. Lokal składa się: z przestronnego salonu z aneksem kuchennym i częścią wypoczynkową, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Świdnica,dolnośląskie

950 zł35 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem kawalerki z dużym balkonem w bloku na ul. Dąbrowskiego Mieszkanie składa się z dużej kuchni, umeblowanej wraz ze sprzętem agd poza lodówką, pokoju z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 400 zł58 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem 3 pokoi o powierzchni 58m2 zlokalizowanych na III piętrze w bloku. Lokal składa się z: dużego pokoju z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Młodych

Młodych,Świdnica

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia doskonale zlokalizowane 3 pokojowe mieszkanie, na II piętrze w bloku na Osiedlu Młodych, jasne, rozkładowe. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 200 zł62 m² 19,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania dwupokojowego na wysokim parterze w bloku o pow. 62m2 w bliskich okolicach Świdnicy w kierunku na Wrocław. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowa kawalerka na patrze- osiedle Młodych. Powierzchnia 34m 2. W cenę czynszu jest wliczone ogrzewanie, woda w ryczałcie oraz nieczystości stałe. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 400 zł75 m² 18,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2 zlokalizowane w Świdnicy. Mieszkanie znajduje się na II piętrze trzykondygnacyjnego budynku. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem dwóch pokoi zlokalizowanych w okolicy "Wagonów"o powierzchni 50m2 zlokalizowanych na II piętrze w budynku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- nowe budownictwo - Nowoczesne wnętrze - Ogrzewanie miejskie Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie składające się z trzech pokoi o powierzchni 60 m2 na Os. Zawiszów. - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 600 zł76 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania na Ip. o pow. 76m2 po kapitalnym remoncie. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 pokoi, łazienki z wc,pom.gospodarczego, korytarza. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

950 zł40 m² 23,75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w centrum Świdnicy na III piętrze. Powierzchnia około 40m 2 : 2 pokoje w tym jeden z aneksem kuchennym oraz łazienka. Mieszkanie po remoncie, wyposażone. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 000 zł41 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem dwóch pokoi o powierzchni 41m2 z balkonem. Okna pcv, na podłogach panele. Kuchnia umeblowana wraz z osprzętem agd i łóżko z dwoma fotelami w dużym pokoju .Wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Świdnica,dolnośląskie

1 000 zł57 m² 17,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w tym salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc i prysznicem. Mieszkanie jest po remoncie, częściowo wyposażone: - w kuchni nowe meble, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem kawalerki w Świdnicy o pow. 30 m2 na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z otwartej kuchni połączonej z pokojem, niewątpliwa zaletą mieszkania jest duży 6 m balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Świdnica,dolnośląskie

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 70m2 składające się z dużego salonu, osobnej kuchni, dwóch sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł90 m² 22,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od maja! Polecam ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 89,90 m2 zlokalizowanego w centrum miasta. Mieszkanie składa się: - aneksu kuchennego z wyjściem na strefę dzienną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- ogrzewanie miejskie - Trzy pokoje - Dobra lokalizacja Propozycja wynajmu mieszkania zlokalizowanego na I piętrze o powierzchni 53 m2 Lokal umeblowany jak na przedstawionych zdjęciach. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Pańska

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł87 m² 28,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy dwupoziomowy apartament w Świdnicy o powierzchni 87,46 m2. Lokal składa się z czterech sypialni , salonu połączonego z jadalnią oraz aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

850 zł27 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na Osiedlu Młodych na II p. o pow. 28 m2. Mieszkania składa się z pokoju z wnęką , osobnej kuchni z dużym oknem, korytarza i łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 200 zł90 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania o pow. 90mm w okolicy świdnickiego Rynku. Mieszkanie posadowione na iip składa się z : przestronnego korytarza, kuchni otwartej na salon, sypialni , dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Francuska

Świdnica,dolnośląskie

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na ulicy Francuskiej. Powierzchnia 35m 2 : dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie po kapitalnym remoncie(dwa lata temu), usytuowane na II piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij