dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Świdnica - Sprzedaż i wynajem

200 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Świdnica,dolnośląskie

950 zł56 m² 16,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Spokojna okolica. mieszkanie 2 pokojowe, okna pcv, na ścianach gładź,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siostrzana

Świdnica,dolnośląskie

145 000 zł40 m² 3 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

sprzedam mieszkanie M-3 (40m)wlasność, 2pok. ,kuchnia,łazienka,hool,co miejskie,2-gie piętro.Mieszkanie po remoncie kapit.-nowe oknaPCV,inst.gaz.,wodna.,hydraul.,gładzie,kafle-kuchnia,łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Świdnica,dolnośląskie

169 000 zł50 m² 3 380 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2009r. Kuchnia w zabudowie z agd: lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta gazowa. Szafa w zabudowie w przedpokoju. Szafa w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernarda

Zawiszów,Świdnica

900 zł45 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na os. Zawiszów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na nowym osiedlu. Mieszkanie wpełni wyposażone, łącznie ze sprzętem agd, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lelewela

Świdnica,dolnośląskie

270 000 zł92 m² 2 934,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, rozkładowe, wielopokojowe mieszkanie w pięknej poniemieckiej kamienicy. Wysokość 3,75 m - idealne dla rodziny z dziećmi lub do zaadaptowania na biuro. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Słobódzkiego

Świdnica,dolnośląskie

105 000 zł27 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kompleksowo wyremontowana oraz urządzona kawalerka na Oś.młodych z centralnym ogrzewaniem (czynsz jedyne 180 pln) usytuowana na 3 piętrze czteropiętrowego bloku. Duże okna skierowane na na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Świdnica,dolnośląskie

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie na parterze z umeblowaną kuchnią/lodówka zmywarka mikrofalówka/meble w zabudowie pokoje /panele okna pcv gładzie/ balkon piwnica co miejskie Cena 1100/w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

650 zł30 m² 21,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

do wynajecie kawalerka na I osiedlu, stan bardzo dobry, czesciowo umeblowana, kuchnia , lazienka, centralne ogrzewanie, dostepna od marca

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

69 000 zł40 m² 1 728,46 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w spokojnej kamienicy, w cichej dzielnicy, w pobliżu parku. W kamienicy jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Świdnica,dolnośląskie

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z antresolą oraz garderobą, łazienki. Bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Młodych,Świdnica

170 000 zł54 m² 3 148,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zachęcam do kupna mieszkania 3 pokojowego, z widna kuchnia. Do mieszkania przynależą także dwie piwnice o powierzchni 4 i 4m kw każda. Mieszkanie jest do remontu stad tak przystepna cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Świdnica,dolnośląskie

950 zł50 m² 19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmię mieszkanie m-3 (osiedle Zawiszów) :dwa pokoje , kuchnia, łazienka, przedpokój od zaraz. Mieszkanie umeblowane, sprzęt agd, rtv. O powierzchni 50m2 Cena 950 zł + media. Kaucja: 1000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siostrzana

Świdnica,dolnośląskie

900 zł55 m² 16,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, ciepłe mieszkano, praktycznie wyposażone. Wspanaiła lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przyjaźni

Kraszowice,Świdnica

460 000 zł120 m² 3 849,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Proponujemy Państwu apartamenty w zabudowie domów dwurodzinnych (blizniaków). Parter 60 m/kw -garaż / pokój gościnny 15 m2 -kuchnia 7 m2 -salon 22 m2 + taras -toaleta 3 m2 -komunikacja 9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

79 000 zł39 m² 2 025,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie 2-pokojowe (w projekcie salon z kuchnią, łazienka, sypialnia) 39m2 położone przy ul.Lelewela do kapitalnego remontu. Na wykonanie odpowiednich instalacji (kanalizacyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Świdnica,dolnośląskie

1 150 zł61 m² 18,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia ładne 3-pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Młodych w bliskim sąsiedztwie szkoły i sklepów. Pokoje rozkładowe, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teatralna

Świdnica,dolnośląskie

850 zł34 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w Centrum miasta ,ul.Teatralna, pow.34m2.IIp.,umeblowana.Wolna od zaraz.Czynsz 950zł/mies +media9Prąd,gaz,woda).Kaucja 950,-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Świdnica,dolnośląskie

170 000 zł44 m² 3 820,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie mieści się w punktowcu (jedna brama). Znajduje się w bardzo spokojnym miejscu otoczonym zielenią. Blisko przedszkole, szkoła, sklepy. Pokoje są obszerne, jasne i ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Świdnica,dolnośląskie

1 150 zł61 m² 18,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

140 000 zł46 m² 3 043,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2pokojowe 46M2 W centrum swidnicy,cena do negocjacji,moj nr tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

225 000 zł64 m² 3 515,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przyjemne, słoneczne i gustownie wykonane mieszkanie na Osiedlu Zarzecze, idealne dla młodego małżeństwa i rodziny. Miła i spokojna lokalizacja. Mieszkanie usytuowane na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Świdnica,dolnośląskie

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe (45 mkw) składające się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki i balkonu. Mieszkanie położone na Osiedłu Młodych (ul. Dąbrowskiego). Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

230 000 zł63 m² 3 650,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszanie na Zawiszowie, po remoncie, i piętro. Nowe okna. drzwi wejściowe, panele, wyremontowana łazienka i toaleta. Blisko sklep, lekarz, szkoła. Cicho i bezpiecznie. Miła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rynek

Stare Miasto,Świdnica

1 200 zł65 m² 18,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie po kapitalnym remoncie 3-pokojowe w tym pokój z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój. Umeblowane (kuchenka, lodówka, piekarnik oraz meble pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Świdnica,dolnośląskie

220 000 zł53 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie po kapitalnym remoncie (okna pcw, rolet, parapety granitowe, nowe grzejniki, gładzie, nowa łazienka , nowy gazowy podgrzewacz wody, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Saperów

Świdnica,dolnośląskie

75 000 zł24 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wszystkie podane informacje dokładnie to opisują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Świdnica,dolnośląskie

358 140 zł96 m² 3 730,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne bardzo atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na ul.Armii Krajowej. Mieszkanie jest po remoncie, wyposażona kuchnia, łazienka z wanną i prysznicem oraz umeblowanym jednym pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dębowa

Świdnica,dolnośląskie

264 100 zł80 m² 3 301 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-poziomowe o pow. 80,0m2. Własność hipoteczna. Całkowicie wyremontowane. Zlokalizowane na 2 p, powstałe w wyniku połączenia 2 lokali mieszkalnych. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

420 000 zł108 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży 3-poziomowe mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 108 m2 w Komorowie 2 km. od Świdnicy. Mieszkanie w nowym budownictwie z 2008r, wysoki standard wykończenia, na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Świdnica,dolnośląskie

261 000 zł71 m² 3 676,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Bardzo ładne 4-pokojowe mieszkanie na Zarzeczu przy ul. Kopernika (z udziałem w prawie własności gruntu). Usytuowane na czwartym piętrze 4-piętrowego bloku. Powierzchnia mieszkania: 70,88m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszowicka

Kraszowice,Świdnica

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę samodzielne mieszkanie w pełni umeblowane z ogrzewaniem centralnym, blisko centrum miasta. Mieszkanie nowe, świeżo odmalowane z pełnym wyposażeniem. Tylko poważne oferty, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Świdnica,dolnośląskie

225 000 zł62 m² 3 629,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam w pełni odremontowane, 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych (ul. Prądzyńskiego, IV piętro). Łazienka i toaleta w pełni wyposażone, w kuchni nowe meble (zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Niepodległości

Świdnica,dolnośląskie

255 000 zł76 m² 3 355,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwustronne mieszkanie o pow. 76,1m2 w Centrum Świdnicy przy al. Niepodległości. Mieszkanie 3-pokojowe - 2 sypialnie i salon z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,lubuskie

257 000 zł78 m² 3 294,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży studio w apartamentowcu w Centrum Świdnicy przy al. Niepodległości. Mieszkanie typu open-space - sypialnia i salon z przedpokojem (możliwość oddzielenia), kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

430 000 zł106 m² 4 056,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie willowe (1/2 domu), po remoncie, ocieplone, z ogródkiem, garażem, położone na I piętrze. W budynku znajdują się tylko dwa mieszkania. Zadbana klatka schodowa, dach po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Świdnica,dolnośląskie

179 000 zł46 m² 3 891,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż dwóch pokoi na Osiedlu Młodych o powierzchni 46m2. Mieszkanie po remoncie(2010r). Okna pcv, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne wymienione, instalacja wodna i gazowa wymieniona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Świdnica,dolnośląskie

246 000 zł67 m² 3 671,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim w nowym budynku spółdzielni. Salon 20m2, 2 sypialnie 13m2 i 11m2, łazienka 6m2, wc 1,5m2, kuchnia 9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Świdnica,dolnośląskie

160 000 zł61 m² 2 622,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo spokojnej, cichej okolicy, blisko centrum, z przynależnym ogródkiem, widok z okien na kompleks ogródków działkowych. Do mieszkania przynależna piwnica, dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

110 000 zł34 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe na ul. Grockiej (blisko centrum, szkoły, apteki, przedszkola). Mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 składające się z pokoju, łazienki, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Świdnica,dolnośląskie

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w ścisłym centrum Świdnicy w pobliżu Rynku.Pełna infrastruktura miejska. Mieszkanie w pełni wykończone,do użytku.Więcej informacji pod numerem telefonu podanym.