dowolna

Mieszkania w kamienicy Świdnica - Lista aktualnych ogłoszeń

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości poleca do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, o powierzchni 38,3m2 w Świdnicy! Mieszkanie położone na parterze kamienicy. Wolne od zaraz! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

389 000 zł50 m² 7 858,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż - świdnica | 49m | 2 pokoje | 389 000 zł wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu klimatyczne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Świdnica,dolnośląskie

510 000 zł80 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, które nie wymaga nakładów finansowych? To idealna oferta dla Ciebie! Funkcjonalny układ, a na powierzchnię 80m2 składają się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

555 000 zł65 m² 8 497 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,32 m, położone na trzecim piętrze odrestaurowanej kamienicy z windą, w pobliżu centrum Świdnicy. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 35m 2 , usytuowaną na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy w centrum Świdnicy. Gotowe do wprowadzenia! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lelewela

Świdnica,dolnośląskie

399 500 zł85 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferujemy przestronne mieszkanie na sprzedaż, usytuowane zaledwie kilka minut od Świdnickiego rynku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Na powierzchnię 85m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Zwierzynieckie,Świdnica

609 000 zł81 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Szukasz przestronnego, gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Na sprzedaż prezentujemy stylowe, komfortowo urządzone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

929 000 zł165 m² 5 630,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 165m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w centrum Świdnicy. Gotowe do wprowadzenia! nowa atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

455 900 zł86 m² 5 288,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,20 m , usytuowane na 3. piętrze w zadbanej kamienicy. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Świdnica,dolnośląskie

529 000 zł90 m² 5 889 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 89,83 m2, położone w kamienicy niedaleko Centrum Świdnicy oraz Osiedla Młodych. Mieszkanie składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł53 m² 5 235,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie. Doskonałe dla pary, singla lub jako pewna inwestycja na wynajem krótko i długo terminowy. Na powierzchnię 53,48m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Stare Miasto,Świdnica

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulną kawalerkę w centrum Świdnicy przy ul. Pułaskiego. Tylko U nas! wolne od 1 sierpnia 2025! Mieszkanie idealne dla pary lub singla. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

290 000 zł55 m² 5 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 55.5 m2 w centrum miasta, usytuowane na I piętrze kamienicy. W skład nieruchomości wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

360 000 zł70 m² 5 135,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w samym Rynku z dwoma wejściami do mieszkania o powierzchni 70,10m2. Nieruchomość składa się z : holu, pokoju (w tej chwili biuro), salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

289 000 zł62 m² 4 661,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! wombat nieruchomości przedstawia na sprzedaż przestronne mieszkanie w Centrum Świdnicy. Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 62,04 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przechodnia

Świdnica,dolnośląskie

129 900 zł16 m² 7 873 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 16,5 m, położona na 2 piętrze kamienicy w ścisłym centrum Świdnicy. Stan prawny: pełna własność z kw, w kw lokal pełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

285 000 zł86 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie w Świdnicy w okolicy Galerii Świdnickiej; składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju; mieszkanie do kapitalnego remontu; instalacje do wymiany;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 75 m2 w kamienicy, bez czynszowe, zlokalizowane na 1 piętrze. Do mieszkania należy pół strychu ok 50 m2, komórka i piwnica. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Świdnica

Centrum,Świdnica

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesną kawalerkę w Centrum Świdnicy. Tylko U nas! wolne od zaraz! Mieszkanie po kapitalnym remoncie kompletnie wyposażone w niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

419 000 zł57 m² 7 350,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje: wyjątkowe mieszkanie w sercu Świdnicy! Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Świdnicy idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Świdnica,dolnośląskie

267 000 zł44 m² 6 013,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,40 m , położonego w samym sercu Świdnicy. To doskonała propozycja dla osób ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

445 000 zł46 m² 9 596,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości Komfort zaprasza do zakupu mieszkania o powierzchni 46,37m2, położonego na II piętrze kamienicy w bliskiej odległości od parku i centrum miasta Świdnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

260 000 zł47 m² 5 531,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m 2 usytuowane na wysokim parterze kamienicy w centrum Świdnicy. Tylko U nas! Na mieszkanie składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Małgorzaty

Świdnica,dolnośląskie

1 550 zł29 m² 53,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Świdnica Plac Świętej Małgorzaty! Do wynajęcia przytulne mieszkanie po remoncie, usytuowane na pierwszym piętrze w świetnej lokalizacji tuż przy Placu Świętej Małgorzaty. Jasne, zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

405 000 zł76 m² 5 350,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w kamienicy , położone na 1. piętrze, o powierzchni 75,70 m . Nieruchomość oferuje wyjątkowy komfort , znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

349 000 zł72 m² 4 835,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Świdnicy z widokiem na rynek wombat nieruchomości oferuje przestronne mieszkanie o powierzchni 72,18 m położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Centrum,Świdnica

299 999 zł53 m² 5 627 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko u Nas! Do sprzedania mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy blisko Parku Centralnego i Parku Różanego. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze o powierzchni 53,31m2, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Centrum,Świdnica

245 000 zł32 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kawalerka na parterze o powierzchni 30 m2, w skład mieszkania wchodzi przedpokój z grzejnikiem co świetnie zatrzymuje chłód z korytarza, salon, kuchnia i łazienka. Mieszkanie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

419 000 zł57 m² 7 350,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

525 000 zł103 m² 5 108 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

W pięknie odrestaurowanej kamienicy na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem, które może być podzielone na dwa oddzielne lokale! Rzut podziału dołączony do zdjęć. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica