dowolna

Mieszkania umeblowane Świdnica - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

165 ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł104,69 m² 19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od maja 2026 roku. Klimatyczne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia! wymagany najem okazjonalny! Na.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł76,20 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na wysokim parterze w Świdnicy! Przestronne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania od zaraz. Na powierzchnię 76,2m2 składają się: - pokój z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44,66 m² 53,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie przytulnego dwupokojowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze bloku wielorodzinnego. Urządzone i wyposażone mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Świdnica,dolnośląskie

435 000 zł48,06 m² 9 051,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

MS Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Świdnicy. To parter kamienicy z cegły, tuż przy pełnej infrastruktury miejskiej. Wokół dostępne są sklepy, usługi, restauracje oraz tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

580 000 zł76,50 m² 7 581,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Eleganckie, komfortowo urządzone mieszkanie na I piętrze - Centrum! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, również w sprzęt agd w kuchni i rtv - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

560 000 zł75 m² 7 467 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Renomahome prezentuje na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2, położone na parterze w spokojnej i zielonej okolicy. Charakterystyka mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe, dla pracowników Firm, osób prywatnych. Lokalizacja- okolice biedronki na Przemysłowej, świetny wyjazd na Wrocław, blisko do strefy ekonomicznej. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł55 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,64 m , zlokalizowane na osiedlu Zawiszów. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w wolnostojącym domu wolnostojącym, znajdującym się przy spokojnej , kameralnej uliczce na osiedlu domków jednorodzinnych- na osiedlu Zawiszów. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł42,99 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 Lipca Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Nowym Zawiszowie. Całość to 42,99m2 komunikacja łazienka z wc sypialnia salon z aneksem kuchennym mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł74,50 m² 5 637,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w Centrum Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon, osobna duża kuchnia, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

419 000 zł67,19 m² 6 236,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "komfort" oferuje na sprzedaż mieszkanie z tarasem w Świdnicy(dolnośląskie). Nieruchomość o pow. użytkowej 67,19m2 składa się z 2 pokoi tj. salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

259 000 zł30 m² 8 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie w Świdnicy, idealne dla singla lub pod inwestycję. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 30 m2 składa się z: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

440 000 zł53,10 m² 8 286 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m w którym mamy: - salon - kuchnia z wyjściem na balkon - 2 pokoje - łazienka - przedpokój Do mieszkania przynależna jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł71,20 m² 21,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Rynek! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z otwartą kuchnią, sypiania,.

Szczegóły ogłoszenia

409 999 zł47,38 m² 8 653,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam : 2-pokojowe mieszkanie 47 m blisko Centrum - balkon, piwnica Sprzedam funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na IV piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

559 900 zł77,90 m² 7 187,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym - okolice parku, w cichej i spokojnej okolicy! Mile widziana zamiana na mniejsze mieszkanie. Na powierzchnię mieszkania składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zaaranżowane na 3 pokoje, położone w doskonałej lokalizacji - ścisłe centrum miasta. Układ pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł49,60 m² 7 056,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w zadbanej kamienicy w okolicach centrum Świdnicy. Mieszkanie z dwustronnym rozmieszczeniem pomieszczeń o powierzchni 49,60.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł43,76 m² 7 312,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

M.S. Na sprzedaż eleganckie mieszkań położonych na parterze odrestaurowanej kamienicy z 1920 roku. To połączenie klasycznej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł63,33 m² 5 289,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie w kamienicy blisko centrum i węzła komunikacyjnego Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,33 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwa mieszkania zlokalizowane w domu jednorodzinnym, położonym na Osiedlu Zawiszów Każde z mieszkań składa się z osobnej kuchni, łazienki oraz pokoju. Lokale są w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł63,40 m² 5 047,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: centrum miasta, blisko do rynku, spokojna okolica. Mieszanie w stylu loftowym, w budynku z cegły, klimatyczne i nowoczesne wnętrze. Wysokość ok 3m, pięknie doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

2 300 zł42,50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.03.2026 r. Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w stylu loftowym w nowym bloku z windą. Umowa najmu w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania ok.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł97,62 m² 7 887,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe, niemal 100-metrowe mieszkanie, które łączy niepowtarzalny klimat kamienicy z komfortem nowoczesnych rozwiązań. Nieruchomość położona jest na 1. piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronne, trzypokojowe , rozkładowe mieszkanie z balkonem na parterze w bloku. Bardzo zadbane, świeżo po remoncie. Klatka zadbana, dobre sąsiedztwo, wspólnota zgodna. Przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

469 100 zł63 m² 7 446,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Świetna oferta - dwa mieszkania - idealne pod inwestycję, jak i dla siebie! Na łączą powierzchnię mieszkania składają się dwie części: - mieszkanie 1: salonik, kuchnia, sypialnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł44,50 m² 9 438,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność- zakup tylko za pośrednictwem biura Mieszkanie na Kolejowej- jest akt notarialny, księga wieczysta- gotowe do kupienia od zaraz! Mieszkanie 2 pokojowe, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł43,70 m² 5 720,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Świdnicy przy ul. Kotlarskiej. Mieszkanie o powierzchni 43,70m2 zlokalizowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

415 000 zł69,90 m² 5 937,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości "komfort" przedstawia na sprzedaż mieszkanie w Świdnicy. Nieruchomość o pow. 71m2 składa się z 2 pokoi , kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł79 m² 8 227,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Renomahome nieruchomiści oferuje na sprzedasz słoneczne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m , zlokalizowane na II piętrze zadbanego budynku z cegły w samym.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł64 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Oferta na wyłączność - tylko w biurze Wombat Nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe położone w samym sercu Świdnicy - bezpośrednio w Rynku. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł166,30 m² 3 902,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1893

~ oferta na wyłączność ~ 156 m w centrum Świdnicy | potencjał adaptacyjny | 649 000 zł Biuro nieruchomości Nest Home Group na sprzedaż oferuje nieruchomość inwestycyjną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł54 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Uwaga-zmiana ceny! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m na pierwszym piętrze i składa się z: trzech pokoi (bardzo ustawnych), kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł66,42 m² 8 988,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

419 000 zł47,13 m² 8 890,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Świdnica,dolnośląskie

348 000 zł32,20 m² 10 807,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie 2-poziomowe położone przy parku! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym oraz duża łazienka, dodatkowo na poddaszu jest sypialnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Renomahome nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Osiedle Młodych, świdnica Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Centrum,Świdnica

749 000 zł174,63 m² 4 289 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego w Centrum Świdnicy. Mieszkanie (174,63m2) składa się z: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł100 m² 4 590 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Renomahome nieruchomości oferuje wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z garażem i ogrodem - centrum Świdnicy Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe z miejskim ogrzewaniem. Lokalizacja: znane i lubiane osiedle , wokół dużo zieleni, sklepy, usługi. Budynek wielorodzinny. Przy budynku wiele.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij