dowolna

Mieszkania umeblowane Świdnica - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Zarzecze,Świdnica

277 900 zł49 m² 5 712,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż duże 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Zarzecze w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 48,65 m , usytuowane na 4-piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Husarska

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- najem okazjonalny - Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49.9 m2, zlokalizowane na parterze Świdnica ul. Husarska W skład mieszkania wchodzą: - salon - kuchnia - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rynek

Rynek,Świdnica

549 999 zł78 m² 7 095,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oczekujesz niebagatelnego wnętrza wykonanego z dbałością o najdrobniejsze szczegóły? Omega Estate poleca do zakupu apartament znajdujący się tuż przy świdnickim Rynku. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świdnica

Zawiszów,Świdnica

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 września komfortowe mieszkanie na Nowym Zawiszowie. Na nieruchomość składają się: - przedpokój - łazienka z wc - pokój - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 120m2 usytuowany na II piętrze w zadbanej kamienicy w Rynku. Nieruchomość składa się z: pokoju o powierzchni 33,37m2 , pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zarzecze,Świdnica

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Zarzecze, znajdujące się na 1 piętrze. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane i wyposażone. Ogrzewanie co miejskie ,czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia kawalerkę w Centrum Świdnicy. Tylko U nas! wolne od 01.10.2024 r ! Mieszkanie o powierzchni 40 m w pięknej kamienicy w Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

335 000 zł51 m² 6 532,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,28m 2 w Świdnicy, w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Młodych. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Młodych,Świdnica

190 000 zł27 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,20 mkw, usytuowana na czwartym piętrze czteropiętrowego, niedawno odnowionego i zadbanego bloku na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

450 000 zł57 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż stylowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m 2 usytuowane na 3 piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Świdnicy. Gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować do wynajęcia słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m 2 , usytuowane na 1 piętrze bloku w zielonej dzielnicy Świdnicy. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł64 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu mieszkalnego w Centrum miasta. Mieszkanie nigdy nie zamieszkałe. Pierwszy najem! Do lokalu przypisane jest miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pańska

Centrum,Świdnica

650 000 zł64 m² 10 106 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,32 m, położone w nowoczesnym bloku z windą, wybudowanym w 2014 roku. Mieszkanie nigdy nie było zamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zamenhofa

Młodych,Świdnica

1 350 zł22 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-Najem Okazjonalny- na wynajem kawalerka na Osiedlu Młodych Powierzchnia - 21,79m2 Media: czynsz do Spółdzielni - 282zł ( ogrzewanie, woda ) Prąd - według zużycia Gaz - według zużycia Kaucja - 1350zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł64 m² 38,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o pow. 64,5m2 w nowym budynku w Centrum Świdnicy. Nieruchomość składa się z: salonu połączonego z kuchnią, dwóch pokoi, łazienki, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zawiszów,Świdnica

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować do wynajęcia słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50m 2 , usytuowane na 3 piętrze bloku na Osiedlu Nowy Zawiszów w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

1 950 zł63 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych. To przestronne, funkcjonalne mieszkanie z trzema pokojami jest idealnym wyborem dla rodzin lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Młodych,Świdnica

559 000 zł86 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje przestronne, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86m 2 , na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

490 000 zł45 m² 10 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Komfort zaprasza do zakupu nowoczesnego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 45 m2, znajdującego się na I piętrze w apartamentowcu z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Świdnica,dolnośląskie

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum Świdnicy z pełnym wyposażeniem (meble pokojowe, tv, szafy, stół, krzesła, sofa, łóżko). Mieszkanie usytuowane na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Komfort przedstawia Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie z pięknym widokiem o powierzchni 34 m2, znajdujące się w centrum miasta Świdnicy w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Młodych. Tylko U nas! wolne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 46m2 usytuowane na 2-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 44m2, które znajduje się na V piętrze Usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować do wynajęcia niezwykle klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m 2 usytuowane na parterze kamienicy w centrum Świdnicy. DO wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament w nowo wybudowanym budynku o powierzchni 43m2 wraz z podziemnym miejscem postojowym zlokalizowany w okolicach Centrum. Lokal został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Centrum,Świdnica

525 000 zł87 m² 6 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania. Lokal mieszkalny składa się z dwóch oddzielnych mieszkań. Pierwsze mieszkanie składa się z: - salonu - 2 pokoi - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Świdnica

1 600 zł55 m² 29,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia blisko parku. Mieszkanie dostępne od 1.09.2024 Na powierzchnię ok 55mkw składają się: - duża, jasna kuchnia - sporej wielkości jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

2 100 zł46 m² 45,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,12m 2 usytuowane na 3 piętrze nowo wybudowanego apartamentowca w centrum Świdnicy. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zarzecze,Świdnica

469 000 zł68 m² 6 864,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam do sprzedania duże, 3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w świetnej lokalizacji na Zarzeczu. Mieszkanie jest rozkładowe i dwustronne, dzięki czemu jest jasne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia niezwykle słoneczną kawalerkę o powierzchni 30m 2 usytuowaną na 1 piętrze pięknej kamienicy w Świdnicy idealne dla singla lub pary! Zwierzaki mile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

399 900 zł65 m² 6 152,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania dla słonecznego, w pełni rozkładowego, zależy Ci na komforcie osiedlowego życia? Omega Estate proponuje mieszkanie (65m2) składające się z: - dużego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowe mieszkanie na Nowym Zawiszowie ( pierwszy najem) z miejscem parkingowym przy budynku. Mieszkanie składa się: - przedpokój - łazienka z wc - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

415 900 zł57 m² 7 265,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości prezentuje przestronne, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m , zlokalizowane na osiedlu Zawiszów (ul. Pobożnego) w Świdnicy. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m 2 w Świdnicy, w pobliżu Parku Centralnego, usytuowane na trzecim piętrze w bloku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

299 000 zł44 m² 6 795 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy na sprzedaż urocze mieszkanie 2-pokojowe o wysokim standardzie, położone w samym sercu Świdnickiego rynku. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zawiszów,Świdnica

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 32m 2 usytuowaną na parterze bloku na Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. DO wprowadzenia od zaraz! Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Świdnica

1 500 zł36 m² 41,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia umeblowane mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w zadbanym bloku, co zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zawiszów,Świdnica

1 600 zł43 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować do wynajęcia słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 44m 2 , usytuowane na 3 piętrze bloku na Osiedlu Nowy Zawiszów w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Centrum,Świdnica

462 000 zł58 m² 7 965,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie, 58 metrów kwadratowych, w Centrum Świdnicy z zapierającym dech widokiem na katedrę i Sobótkę. Mieszkanie w pełni rozkładowe, żadne pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

342 000 zł51 m² 6 669,27 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

239 000 zł27 m² 8 851,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości komfort oferuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27m2. Mieszkanie usytuowane jest na IV piętrze. Dużo zieleni wokół budynku. Lokal składa się z pokoju z aneksem.