dowolna

Mieszkania pod klucz Świdnica - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

142 ogłoszenia

580 000 zł76,50 m² 7 581,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Eleganckie, komfortowo urządzone mieszkanie na I piętrze - Centrum! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, również w sprzęt agd w kuchni i rtv - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł76,90 m² 7 529,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność tylko u nas (prowizja 0 %) Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 76,90 m , znajdujące się na 1 piętrze w budynku mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Świdnica,dolnośląskie

599 000 zł71,30 m² 8 401,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż słoneczne i klimatyczne mieszkanie w stylu skandynawskim! Oferujemy 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie z dużym balkonem oraz piwnicą, usytuowane na 2. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

520 000 zł91 m² 5 714 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie na sprzedaż w okolicach Centrum. Na pow. 90,9m2 znajdują się 4 pokoje: salon z aneksem kuchennym, bardzo duża sypialnia, 2 pokoje(jeden malutki w sam raz na gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

379 900 zł35,58 m² 10 677,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 2. piętrze na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Lokal o powierzchni 35,58 m jest jasny, zadbany i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,81 m² 64,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta promocyjna - prowizja wynosi 50% Do wynajęcia nowe mieszkanie z miejscem postojowym - nowy Zawiszów! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Mieszkanie idealne dla klienta biznesowego lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł45,90 m² 7 952,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania 45,9 m2 składa się duży salon, otwarta kuchnia, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodzka

Świdnica,dolnośląskie

480 200 zł98 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Świdnicy tuż przy samym rynku! To przestrzeń z ogromnym potencjałem, idealna zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności w samym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł74,50 m² 5 637,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w Centrum Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon, osobna duża kuchnia, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł22,90 m² 8 995,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Kawalerka w Centrum - gotowa do zamieszkania! Idealne na start lub pod inwestycję! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, kuchnia i łazienka. W mieszkaniu są okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł193 m² 4 663,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum miasta, dostępne wszystkie sklepy i usługi, komunikacja miejska. Mieszkanie w stylowej kamienicy, wejście na domofon, czysta klatka schodowa. Rozkład: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł120,50 m² 9 958,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Niestandardowe mieszkanie położone w kameralnej kamienicy, z garażem i wiatą - cicha i spokojna okolica! Mile widziana zamiana na dom! Mieszkanie według dokumentów ma 90,15 m2 - jest.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł64 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Oferta na wyłączność - tylko w biurze Wombat Nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe położone w samym sercu Świdnicy - bezpośrednio w Rynku. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł66,42 m² 8 973,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Możliwość zamiany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł63,33 m² 5 289,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie w kamienicy blisko centrum i węzła komunikacyjnego Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,33 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł43,09 m² 39,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Młodych! Wymagany najem w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z balkonem, duża sypialnia, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Jarzębinowa

Świdnica,dolnośląskie

697 000 zł92 m² 7 576,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4 pokoje po kapitalnym remoncie | 2 piętro | balkon | okolice ul. Głowackiego, świdnica Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze zadbanego, ocieplonego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

459 900 zł103 m² 4 465 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu na zamianę 3 pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu w okolicy placu św.Małgorzaty w Świdnicy! Zamiana dotyczy tylko mieszkań 2 pokojowych na niskim piętrze z C.O.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł41,40 m² 8 429,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mennicka, centrum Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji centrum miasta, a jednocześnie spokojna i cicha okolica Układ: duża.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33,10 m² 8 308 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przestronna kawalerka na Osiedlu Młodych! Nieruchomość idealna pod inwestycje! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł66,42 m² 8 988,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

2 300 zł42,50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.03.2026 r. Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w stylu loftowym w nowym bloku z windą. Umowa najmu w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania ok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł104,69 m² 19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od maja 2026 roku. Klimatyczne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia! wymagany najem okazjonalny! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Świdnica,dolnośląskie

600 000 zł110 m² 5 455 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przestronne, 2-poziomowe mieszkanie pod samą Świdnicą! Mieszkanie w trakcie podziału. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć dzienna: duża.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Świdnica,dolnośląskie

559 000 zł115 m² 4 861 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż | 115 m | wysoki parter | ogródek z altaną | 2 wejścia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 115 m , położone na wysokim parterze zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł72,65 m² 7 694,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Piękne, komfortowo wykończone mieszkanie w bloku. Lokalizacja : Osiedle budynków wielorodzinnych na zadbanym osiedlu. W pobliżu wiele sklepów, ośrodek zdrowia, szkoła , przedszkole, wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Świdnica,dolnośląskie

749 000 zł174,63 m² 4 289 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie położone w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, 3 sypialnie, kuchnia, schowek, 2 łazienki oraz przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł199,40 m² 5 265,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Komfortowy apartament w centrum miasta połączony z dodatkowym lokalem idealnym na biuro/gabinet/kancelarię Prezentowana nieruchomość położona jest na I piętrze kamienicy i składa.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł63,12 m² 6 955,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Renomahome nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w Świdnicy na Zarzeczu. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Nie wymaga żadnych wkładów inwestycyjnych. Lokal znajduje się na IV.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł95 m² 9 252,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, w skład którego wchodzą: przestronny salon z aneksem kuchennym - jasny i przytulny, z bezpośrednim wyjściem na taras, dwa ustawne pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł116,30 m² 6 010 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego w Centrum Świdnicy. Mieszkanie (116,3m2) całość to: - sypialnia - pokój dzienny - salon.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł137 m² 6 270,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1800

Wombat nieruchomości przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży pięknego, przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem. Mieszkanie o powierzchni 137,10 m 2 w kamienicy na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na parterze! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułańska

Świdnica,dolnośląskie

560 000 zł75 m² 7 467 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie, położone na parterze w spokojnej i zielonej okolicy w Świdnicy. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł56 m² 9 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Zarezerwowane! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, i piętro, osiedle Młodych! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja! bez prowizji Mieszkanie w Centrum Świdnicy w zadbanej zabytkowej kamienicy. Ogrzewanie gazowe. Czynsz 250 zł. Kontakt: poniedziałek-piątek 8:00-18:00. Możliwy dobór mebli.

Szczegóły ogłoszenia

498 900 zł65 m² 7 675,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa atrakcyjna cena! renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż: 3-pokojowe, jasne mieszkanie w zielonej części Świdnicy - 64,78 m . Cena: 498 900 zł (do negocjacji) Czynsz: 630 zł.

Szczegóły ogłoszenia

751 000 zł74,41 m² 10 092,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe - I piętro, nowy Zawiszów! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z kuchnią, dwie sypialnie, w jedna z balkonem, łazienka, garderoba oraz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł136 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1800

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy blisko centrum. W skład mieszkania ( 136m2 ) wchodzą: - 4 pokoje - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł91 m² 5 923 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie w kamienicy w pobliżu Rynku. Przestronne i komfortowe o pow. 91,4m2 o następującym układzie: 4 pokoje salon z aneksem kuchennym z przejściem do sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59,50 m² 5 966,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się salon, kuchnia, duża sypialnia, łazienka oraz przedpokój.