dowolna

Mieszkania pod klucz Świdnica - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

595 000 zł128 m² 4 648,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do zakupu 4-pokojowe komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie , o powierzchni 128m 2 , blisko centrum Świdnicy! Mieszkanie gustownie urządzone w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

316 000 zł40 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , o powierzchni 40m 2 w ścisłym centrum Świdnicy. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zawiszów,Świdnica

550 000 zł78 m² 7 026,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie w Świdnicy, osiedle Zawiszów. Mieszkanie o powierzchni 78,27 m 2 usytuowane 1-piętrze. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Centrum,Świdnica

335 000 zł42 m² 7 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie wśród ogrodów, cisza i spokój jak na wsi, a w centrum Świdnicy, znajdujące się na II piętrze w zadbanej sześciorodzinnej kamienicy(z serdecznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Świdnica,dolnośląskie

400 000 zł38 m² 10 810,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem sprzedaży jest prawie nowe, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na 4 piętrze w budynku z windą. Budynek został wybudowany w 2021 r. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w pięknej kamienicy w Świdnicy. Na mieszkanie składa się : - 2 pokoje - kuchnia - łazienka - przedpokój W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

550 000 zł102 m² 5 418,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do zakupu nowocześnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , w kamienicy, bardzo blisko centrum Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 101,50m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , o powierzchni 46m 2 , bardzo blisko centrum Świdnicy. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł68 m² 5 868 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, znajdującego się w Świdnicy nieopodal centrum. Mieszkanie(68m2) składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Hermana

Świdnica,dolnośląskie

435 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry, sprzedam dwupokojowe mieszkanie z 2019 roku na osiedlu Nowy Zawiszów przy ulicy Władysława Hermana. Powierzchnia mieszkania wynosi 43,5 m2, znajduje się na 1 piętrze. Posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

460 000 zł75 m² 6 133,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Wombat nieruchomości poleca do zakupu klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 75 m 2 , w Świdnicy. Mieszkanie słoneczne i przestronne, gotowe do zamieszkania ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Świdnica,dolnośląskie

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w dogodnej lokalizacji przy ulicy Głowackiego. 40m2 dwupokojowe. W pobliżu znajduję się biedronka, szkoła oraz kościół. Cena 1500zł. (900zl wynajem + 600zl czynsz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Świdnica,dolnośląskie

300 000 zł56 m² 5 367 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania, które znajduje się w samym sercu Świdnicy. Na powierzchnię 55,9m2 składają się: - 2 przestronne pokoje - jasna kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

480 000 zł95 m² 5 063,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości poleca do zakupu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,8 m 2 , w Świdnicy. Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

277 900 zł40 m² 6 982 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1941

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w Świdnicy w pobliżu Centrum. Na powierzchnię użytkową mieszkania (39,8m2 ) składa się: - pokój - kuchnia - łazienka - przedpokój Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

320 000 zł58 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do zakupu 2-pokojowe mieszkanie, w samym centrum Świdnicy! Mieszkanie o powierzchni 58mkw. , położone na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świdnica

Zawiszów,Świdnica

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 41m w Świdnicy na nowym os. Zawiszów w budynku z windą na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w Świdnicy. Tylko U nas! Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kliczkowska

Zarzecze,Świdnica

449 000 zł72 m² 6 236,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż stylowe, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 72 m2, zlokalizowane w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Świdnicy, położonej blisko samego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

499 900 zł68 m² 7 351,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowy Zawiszów! Sprzedam 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie na Osiedlu Zawiszów z dużym balkonem na wygodnym drugim piętrze. W skład powierzchni 67,51 m2 wchodzą: duży salon, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

335 000 zł52 m² 6 405 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w Centrum Świdnicy. Mieszkanie składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Dodatkowo przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Młodych,Świdnica

399 000 zł54 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta tylko dla klientów gotówkowych Przedstawiamy Państwu ofertę urokliwego mieszkania usytuowanego na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Na powierzchnię 54m2 składają się: - salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

319 000 zł128 m² 2 492 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Oferujemy na sprzedaż niebanalne mieszkanie znajdujące się w kamienicy na parterze, położonej nieopodal parku. Mieszkanie(100m2) składa się z: - salonu z którego jest wejście do dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Świdnica,dolnośląskie

414 000 zł53 m² 7 751,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokoje - na start lub pod inwestycję - Świdnica Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kliczkowska

Świdnica,dolnośląskie

449 000 zł72 m² 6 253 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,8m2 ( 82,7m2 z piwnicą ) zachwyca swoją nowoczesnością i starannym wykonaniem. Mieszkanie składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Świdnica

Młodych,Świdnica

1 400 zł22 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Os. Młodych o pow. 22m2 zlokalizowana na II piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

600 000 zł125 m² 4 815,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 124 m2 usytuowane na 2 piętrze budynku z cegły. Nieruchomość składa się z: dużego holu z kominkiem, kuchni z jadalnią, dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

629 000 zł128 m² 4 914,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Zarzecze,Świdnica

450 000 zł59 m² 7 636,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie z ogrodem. Zapraszamy do zakupu urokliwego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,93m2, usytuowanego w dzielnicy Zarzecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu urokliwe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 36m 2 , usytuowane na 1 piętrze kamienicy. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Świdnica,dolnośląskie

430 000 zł78 m² 5 512,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie - idealne też jako gabinet! Rynek - Świdnica Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na dwóch poziomach zadbanej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie gotowe do zamieszkania dla rodziny jak również świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

354 900 zł45 m² 7 851,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomośc I oferuje na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Zarzeczu w Świdnicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie podczas, którego zostały wymienione wszystkie instalacje. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Hermana

Świdnica,dolnośląskie

319 000 zł35 m² 9 042 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Serdecznie polecamy wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania w nowej inwestycji w Świdnicy. Lokalizacja: ul. Władysława Hermana 5, liczba pokoi: 2 Metraż: 35,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

299 000 zł42 m² 7 204,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do zakupu 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania 41,5 m 2 w centrum Świdnicy! Mieszkanie dwustronne, słoneczne, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Świdnica,dolnośląskie

419 000 zł65 m² 6 446 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy na Zawiszowie. Lokal znajdujący się na pierwszym piętrze budynku, składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Młodych,Świdnica

397 000 zł64 m² 6 203 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w Świdnicy na Osiedlu Młodych Cicha i spokojna okolica. Blisko sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

429 000 zł78 m² 5 464,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wombat nieruchomości poleca do zakupu 3-pokojowe komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , o powierzchni 78,5m2, w ścisłym centrum Świdnicy! Mieszkanie gustownie urządzone. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

499 000 zł95 m² 5 263,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

660 000 zł128 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

595 000 zł140 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do zakupu jedyne w swoim rodzaju 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 140m2 , blisko parku Sikorskiego w Świdnicy. Mieszkanie wykończone i urządzone.