dowolna

Mieszkania wyremontowane Świdnica - Oferty sprzedaży i wynajmu

207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

207 ogłoszeń

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie na parterze, z dostępem do ogródka! Mieszkanie po generalnym remoncie. Wewnątrz wymienione wszystkie instalacje, na podłogach położone nowe panele i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

499 100 zł78,10 m² 6 390,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na I piętrze - ulica Westerplatte! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia, łącznie cztery pokoje, w tym trzy pokoje niezależne, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

489 000 zł114 m² 4 289,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pół willi w Świdnicy. Budynek w spokojnej części Świdnicy. Działka pod budynkiem ponad 8 arów, osobna przestrzeń przydzielona do mieszkania. Udział parteru, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł103 m² 5 631,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne klimatyczne mieszkanie w kamienicy w okolicach Centrum! Bardzo dobra lokalizacja w okolicach II liceum i Galerii Świdnickiej. Mieszkanie o powierzchni 103 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

379 000 zł96 m² 3 947,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u nas. Na sprzedaż mieszkanie w centrum Świdnicy. Nieruchomość usytuowana na I piętrze w budynku wielorodzinnym, elewacja po remoncie. Powierzchnia użytkowa 96m 2 : 4 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Przedstawiamy Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie w Centrum miasta! idealne pod inwestycję Mieszkanie o powierzchni 100 m2 składa się z czterech samodzielnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59 m² 6 016,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, wyremontowane dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze małej kamienicy w centrum. Na klatce tylko dwa mieszkania. Ogrzewanie gazowe. Przynależna piwnica o pow. 9,92 m2 oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Świdnica,dolnośląskie

880 000 zł98,10 m² 8 970,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości mp Home ma przyjemność zaprezentować niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 98,1 m 2 , zlokalizowane w Świdnicy, w okolicach ul. Parkowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł65,30 m² 8 346,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 65,3 m , gotowe do zamieszkania, zlokalizowane w samym centrum Świdnicy - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł52,90 m² 7 731,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu klimatyczne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania ok. 53 m2 składa się salon, sypialnia, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje po remoncie | balkon | I piętro | Osiedle Młodych, świdnica Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

605 000 zł55,20 m² 10 960,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronne, słoneczne mieszkanie położone na I piętrze w cichej części miasta, w sąsiedztwie parku. Na powierzchnię mieszkania składa się z salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od maja Lokalizacja: świdnica- osiedle Młodych, bardzo przyjemne miejsce, ponieważ blok usytuowany jest w zacisznym otoczeniu; widoki na góry, przy budynku sporo miejsc parkingowych dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł104,69 m² 19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od maja 2026 roku. Klimatyczne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia! wymagany najem okazjonalny! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

459 900 zł103 m² 4 465 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu na zamianę 3 pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu w okolicy placu św.Małgorzaty w Świdnicy! Zamiana dotyczy tylko mieszkań 2 pokojowych na niskim piętrze z C.O.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł76,50 m² 7 582 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Świdnicy, idealne dla osób ceniących komfort, elegancję i prestiżową lokalizację. Gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł67,90 m² 7 952,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze - okolice Osiedla Młodych! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, osobna duża kuchnia, sypialnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2- pokojowe na drugim piętrze w Świdnickim Rynku. Lokalizacja: świdnica, rynek. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy. Przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł99 m² 5 242,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na wynajem 2 mieszkania- jedna cena! Lokalizacja: centrum miasta, kamienica, czysta klatka schodowa, wejście na domofon. Blisko do Rynku, w zasięgu wszystkie niezbędne sklepy i usługi.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł76,20 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na wysokim parterze w Świdnicy! Przestronne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania od zaraz. Na powierzchnię 76,2m2 składają się: - pokój z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkania w centrum Świdnicy przy Alei Niepodległości. Pierwszy najem po kapitalnym remoncie. Powierzchnia użytkowa 39m 2 : salon z kuchnią, sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł76,71 m² 6 387,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na góry! Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie i ustawnych pomieszczeniach. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45,20 m² 12 168,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym - nowy budynek! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią oraz balkonem, duża sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł94,20 m² 5 987 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Duże mieszkanie o powierzchni 94m2 na ulicy Jagiellońskiej w Świdnicy Mieszkanie z lokatorem! Kuchnia zostaje w całości. W lokalu jest C.O. gazowe. Okna trzyszybowe pcv.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł34 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: kamienica w Centrum miasta, w okolicy wszelkie niezbędne sklepy czy usługi. Mieszkanie znajduje się na III piętrze. Rozkład : przedpokój, aneks kuchenny we wnęce, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł22 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortową kawalerkę na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Tylko U nas! wolne od 1 czerwca 2026r Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł84 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja- ścisłe Centrum, serce miasta, w zasięgu wszystkie niezbędne sklepy i usługi. Stylowa kamienica, wejście na domofon, dla lokatorów duże podwórko z miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na sprzedaż Centrum miasta Na sprzedaż mieszkanie położone na IV piętrze kamienicy wielorodzinnej w centrum miasta. Lokal posiada 60 m powierzchni po podłodze, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł76,50 m² 7 581,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Eleganckie, komfortowo urządzone mieszkanie na I piętrze - Centrum! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, również w sprzęt agd w kuchni i rtv - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł41,14 m² 10 184,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Przytulne, pięknie urządzone mieszkanie z balkonem, położone w zielonej części Osiedla Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się część wypoczynkowa z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł29 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1740

Komfortowa kawalerka w sercu Świdnicy - ul. Pułaskiego, 29 m oferta na wyłączność Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulną i funkcjonalną kawalerkę położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

299 000 zł30 m² 9 967 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m2, położone na 1 piętrze kamienicy w doskonałej lokalizacji- zaledwie 2 minuty spacerem od rynku. Mieszkanie po generalnym remoncie, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

695 100 zł84 m² 8 275 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Rezerwacja! Przestronne mieszkanie z piękną, przeszkoloną werandą i klimatyczną altaną w ogródku! Mieszkanie w dokumentach ma powierzchnię 70,88 m2, dodatkową powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł67 m² 7 149,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Sprzedam! Wyremontowane, nowoczesne mieszkanie w kamienicy - 67 m , Centrum! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

560 000 zł75 m² 7 467 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Renomahome prezentuje na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2, położone na parterze w spokojnej i zielonej okolicy. Charakterystyka mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

720 000 zł131 m² 5 496,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Świdnicy ul. Pułaskiego, przy Rynku Oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 131 m, położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy bez czynszu,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł61 m² 5 819,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże 61 metrowe mieszkanie na drugim piętrze przedwojennej dwupiętrowej willi w centrum. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko markety, przedszkola i szkoły. Mieszkanie 5 lat temu zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

480 000 zł96,20 m² 4 989,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o pow. 96,20m2 sytuowane w kamienicy na II piętrze w Centrum. Nieruchomość składa się z: salonu, dwóch sypialni, kuchni, jadalni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł55 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,64 m , zlokalizowane na osiedlu Zawiszów. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Świdnica,dolnośląskie

830 000 zł59,08 m² 14 049 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie w nowym budownictwie- inwestycja oddana w 2025 roku. Lokal znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego budynku z windą. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł34,90 m² 8 309,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: okolice galerii, budynek z cegły; wielorodzinny. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Czysta klatka schodowa; przy budynku parking dla mieszkańców, w zasięgu spacerku są tez.