dowolna

Mieszkania do remontu Świdnica - Oferty sprzedaży i najmu

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

285 000 zł44,50 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1867

Wombat nieruchomości przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem w centrum Świdnicy - 44,5 m . Uwaga! nowa cena! 285000 zł! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł83,90 m² 5 935,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży przestronne mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy usytuowanej na terenie zamkniętym -.

Szczegóły ogłoszenia

399 500 zł85 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferujemy przestronne mieszkanie na sprzedaż, usytuowane zaledwie kilka minut od Świdnickiego rynku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Na powierzchnię 85m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56,78 m² 7 907,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z potencjałem - Świdnica, osiedle Młodych ul. Waryńskiego Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,77 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z ogródkiem

Świdnica,dolnośląskie

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dwupokojowe mieszkanie w bliskich okolicach Centrum. Przy budynku znajduje się zadbany ogród - do wspólnego użytkowania przez mieszkańców. Na powierzchnię mieszkania ok. 56 m2 składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

330 100 zł45 m² 7 335,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie do remontu na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania 45 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł30 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kolejowa 3, nowa Wspólnota, przedsprzedaż, do wyboru 21 lokali. więcej informacji pod tel

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Przedstawiamy Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie w Centrum miasta! idealne pod inwestycję Mieszkanie o powierzchni 100 m2 składa się z czterech samodzielnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

200 000 zł29 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka na drugim piętrze kamienicy w centrum. Po częściowym remoncie (min. montaż energooszczędnego ogrzewania sufitowego). Klatka w kamienicy przestronna, schody wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł76,30 m² 4 193,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie w kamienicy, położonej na parterze w okolicach Galerii Świdnickiej Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwustronne, dające możliwość podziału na dwa mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł61,60 m² 3 733,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Dwupokojowe mieszkanie na parterze kamienicy - udział w nieruchomości, zakupu tylko za gotówkę! Mieszkanie o powierzchni 61,61 m2, na które składa się kuchnia (w kuchni zainstalowany.

Szczegóły ogłoszenia

300 100 zł50 m² 6 002 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasne i przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m, położone na pierwszym piętrze kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej w okolicach centrum. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł52,44 m² 6 197,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości p rzedstawia ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,44 m , położonego na 4. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie w Świdnicy. Mieszkanie położone na parterze w 4-piętrowej kamienicy. Powierzchnia mieszkania 40m2 i składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł44,50 m² 5 056,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 2-pokojowe mieszkanie w sercu Świdnicy - tuż przy Rynku! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 44,5 m , usytuowane na I piętrze kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł116,30 m² 6 010 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego w Centrum Świdnicy. Mieszkanie (116,3m2) całość to: - sypialnia - pokój dzienny - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Bracka

Świdnica,dolnośląskie

469 000 zł122 m² 3 844,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże, czteropokojowe mieszkanie blisko rynku na ul. Brackiej. Mieszkanie do remontu. Ogrzewanie stanowią piece kaflowe, ale jest możliwość zrobienia ogrzewania gazowego (jest w mieszkaniu). Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł70 m² 3 571,41 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przedsprzedaż lokalu ul. Kolejowa - niezależne wejście go lokalu, - nowa Wspólnota, - możliwy zakup na raty lub spłata transzami. - koncepcja oraz projekt architektoniczny w cenie Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł64,10 m² 4 212,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem- można wykupić strych i zrobić 4 pokojowe Lokalizacja: wieś koło Świdnicy, działa komunikacja miejska, można tez dojść na piechotę. Budynek wielorodzinny;.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł41 m² 7 121,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: znane i lubiane Osiedle Młodych, w pobliżu szkoła podstawowa sp4, żłobek, przedszkole, sklepy, przystanki, przychodnia. Osiedle przyjazne rodzinom z dziećmi- sporo skwerów,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł86,90 m² 3 682,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone w kamienicy w ścisłym centrum miasta Świdnica. Mieszkanie dwupoziomowe, wymagające remontu. Ogrzewanie elektryczne, brak C.O. możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 mkw, położone na 4. piętrze w bloku na Osiedlu Młodych. Lokal do remontu, co daje możliwość urządzenia go według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

800 000 zł170,15 m² 4 701,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w wolnostojącym budynku w Świdnicy, opis nieruchomości: w skład lokalu o powierzchni 170.15 m2 wchodzi: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł72 m² 4 652,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w kamienicy na Zarzeczu w Świdnicy, opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 72m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł78,30 m² 4 214,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem Lokalizacja: centrum miasta, atutem jest bliskość dworca pkp, co czyni ta ofertę atrakcyjną także dla ludzi pracujących we Wrocławiu. Blisko do Rynku, w zasięgi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

406 000 zł82,80 m² 4 903,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja Trzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy! Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne. Na powierzchnie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł166,30 m² 3 902,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1893

~ oferta na wyłączność ~ 156 m w centrum Świdnicy | potencjał adaptacyjny | 649 000 zł Biuro nieruchomości Nest Home Group na sprzedaż oferuje nieruchomość inwestycyjną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł88,10 m² 3 847,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy - do kapitalnego remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88,1 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

371 000 zł53 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 w Świdnicy na os.Młodych-do remontu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czterokondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł44 m² 2 613,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Udział w mieszkaniu - zakup tylko za gotówkę, idealne dla Inwestora! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia oraz osobny pokój - dodatkową powierzchnię stanowi wspólny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

399 100 zł41,18 m² 9 691,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Zarezerwowane Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania ok. 41 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł40,70 m² 7 174,45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do remontu w Świdnicy- os. Młodych. Mieszkanie o powierzchni 40,7 mkw zlokalizowane jest na IV piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł20 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz nieruchomości w dobrej lokalizacji - do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem? Ruszyła przedsprzedaż lokali w odnowionej kamienicy w centrum Świdnicy. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: budynek wielorodzinny z cegły, blisko zarówno do centrum jak i do parku, w zasięgu szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy, usługi. Przy budynku miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł54,39 m² 4 044,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum miasta, kamienica welorodzinna, parę kroków do Rynku, w pobliżu sklepy i usługi, 5 minut spacerkiem na dworzec pkp. Rozkład: 2 pomieszczenia do adaptacji, jedno na kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł69,40 m² 5 043 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji blisko centrum Świdnicy. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca, jak i inwestorów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł193 m² 4 663,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum miasta, dostępne wszystkie sklepy i usługi, komunikacja miejska. Mieszkanie w stylowej kamienicy, wejście na domofon, czysta klatka schodowa. Rozkład: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,80 m² 5 662,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż słoneczne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i loggią na ul. Wrocławskiej w Świdnicy o pow. mieszkalnej 52,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

379 000 zł82 m² 4 621,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze kamienicy w okolicach Centrum Świdnicy! Mieszkanie do kapitalnego remontu - z dużym potencjałem! Na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie w samym Centrum Świdnicy bez prowizji. - 1 piętro - kamienica (elewacja po remoncie, zadbana klatka) - ogrzewanie: gazowe Zapraszamy na prezentacje. Oferujemy pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł98,50 m² 5 269,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 98,50m 2 , usytuowane na parterze kamienicy, składa się z mieszkania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij