dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Świdnica - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

193 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

193 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Świdnica,dolnośląskie

143 000 zł35 m² 4 085,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienie na większe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Świdnica,dolnośląskie

219 000 zł58 m² 3 775,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w centrum Świdnicy. Bardzo dobra lokalizacja, czysta, zadbana klatka, dwa domofony. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wykończone materiałami wysokiej jakości, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

200 000 zł54 m² 3 703,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe okna,panele podwogowe,czesciowo umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 100 zł56 m² 19,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Świdnicy - 2 pokoje, 56m2, umeblowane, agd. MIeszkanie słoneczne, zadbane i ciche, miejsce parkingowe przed budynkiem, blisko centrum okolice ulicy Wrocławskiej, cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Riedla

Świdnica,dolnośląskie

37 m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe,2 pokoje,kuchnia,łazienka z wc,ciche,słoneczne,spokojna dzielnica,parter nowe okna pcv,nowy piec gazowy,parkiet dębowy,łazienka do wykafelkowania. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zawiszów,Świdnica

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 2 pokojowe, z centralnym ogrzewaniem, umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Świdnica,dolnośląskie

160 000 zł42 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i składa się z 2 pokoi o powierzchnii 14m2 i 9 m2, kuchni 12m2, łazienki 4m2 , przedpokoju i balkonu. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Świdnica,dolnośląskie

144 300 zł39 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Swidnica rynek nowe budownictwo informacje  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Świdnica,dolnośląskie

199 000 zł68 m² 2 926,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie w budynku z cegły klinkierowej, dwa pokoje: sypialnia i pokój dzienny połączony barkiem z kuchnią. pokój dzienny 30m2, na podłodze deski, dwa duże okna. sypialnia 16m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 48m2,spół-własność, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą, przedpokój, balkon. Mieszkanie na II piętrze,rozkładowe i słoneczne. Po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 000 zł51 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 51m2, 2 pokoje, przestronna kuchnia, przedpokój, łazienka z toaletą. Mieszkanie położone na wysokim parterze na osiedlu Młodych w dobrym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Świdnica,dolnośląskie

150 000 zł46 m² 3 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena możliwa do negocjacji. Uwaga: nie odpisuję na maile, kontakt tylko przez podany nr telefonu!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rynek

Stare Miasto,Świdnica

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompletnie urzadzone i wyposażone mieszkanie w rynku. wysoki standart , dozorca , czysta klatka schodowa, cena do negocjacji, faktura Vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych, nieumeblowane, kuchnia wyposażona w nowe szafki kuchenne, lodówkę, kuchenkę gazową, w łazience znajduje się kabina natryskowa, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

159 000 zł45 m² 3 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po częściowym remoncie, nowe okna drzwi wejściowe antywłamaniowe,panele, gładź

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

800 zł86 m² 9,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wiecej informacji pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szymanowskiego

Świdnica,dolnośląskie

170 000 zł51 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe (kuchnia,osobno wc,łazienka,2 balkony,w pokoju i przedpokoju wbudowane duże szafy typu komandor). Lokal jest po kapitalnym remoncie,instalacje wod.kan.gaz oraz elektr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie, kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchnie gazową, nowe szafki wiszące, łazienka wyposażona w pralkę, kabinę prysznicową, umywalkę. Cena 900zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamkowa

Świdnica,dolnośląskie

230 000 zł58 m² 3 965,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Świdnica,dolnośląskie

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

zlokalizowane jest na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku o powierzchni 40,73 mkw. Posiada pokój z aneksem kuchennym, sypialnię, przedpokój i łazienkę. Poziom wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Świdnica,dolnośląskie

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię na wieksze.Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wszystkie instalacje nowe,mieszkanie ma bardzo atrakcyjne położenie,okna i drzwi nowe,Na przedpokoju szafa garderobiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

800 zł45 m² 17,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie dwupokojowe, czesciowo umeblowane, balkon, wymienione okna na plastiki, nowe panele podlogowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Świdnica,dolnośląskie

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, po raz kolejny mam dla Pa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Niepodległości

Świdnica,dolnośląskie

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę W centrum świdnicy mieszkanie Z garażem podziemnym W nowym apartamntowcu Z windą. Mieszkanie 40m2 iiip. Jadalnia, umeblowana kuchnia, sypialnia, łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielcza

Świdnica,dolnośląskie

750 zł39 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieaktualne!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Świdnica,dolnośląskie

245 000 zł60 m² 4 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w centrum Świdnicy.Bardzo dobra lokalizacja,czysta,zadbana klatka, dwa domofony.Mieszkanie po kapitalnym remoncie,gładzie, panele, okna PCV, czynsz 160 zł,własne ogrzewanie-piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

800 zł43 m² 18,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajecia mieszkanie dwupokojowe, stan bardzo dobry, wymienione okna, czesciowo umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ofiar Oświęcimskich

Świdnica,dolnośląskie

160 000 zł37 m² 4 324,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam! kompletnie umeblowane I wyremontowane mieszkanie na osiledlu młodych W świdnicy. NA wyposarzeniu zaostają meble W kuchni, pokojach, łazience, w cenie nowa lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Oświęcimskich

Świdnica,dolnośląskie

950 zł37 m² 25,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia kompletnie umeblowane (patrz zdjęcia) i wyremontowane mieszkanie składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki,przedpokoju. Na stanie nowa lodówka i kuchenka gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasińskiego

Świdnica,dolnośląskie

170 000 zł47 m² 3 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię na mniejsze mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnia i łazienką.Duży balkon,mieszkanie słoneczne i ciepłe.W kuchni nowe okno PCV, na ścianach panele(również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie w Świdnicy 2 pokoje kuchnia łazienka 40 metrów po remoncie, co gazowe umeblowane cena do uzgodnienia tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

195 000 zł45 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Świdnicy zlokalizowane w samym Rynku. Usytuowane na 2- gim piętrze w 3- piętrowej kamienicy. Powierzchnia wynosi 44,5m2, w tym pokój 25,70m2 i pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

165 000 zł47 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2- pokojowe na jednym z ładniejszych osiedli przy Pl. Piłsudskiego. Wokół dużo zieleni, mieszkanie jest dwustronne, okna jednego pokoju i kuchni wychodzą na plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Świdnica,dolnośląskie

205 000 zł49 m² 4 183,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2- pokojowe mieszkanie na ul. Kopernika, usytuowane na 1-szym piętrze w 4- piętrowym bloku. Powierzchnia wynosi 49,4m2, w tym pokoje 18,20m2 i 11,80m2 - na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

139 000 zł48 m² 2 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu. 2- pokojowe z balkonem, usytuowane na 4- tym piętrze w bloku 4- piętrowym na osiedlu Młodych. Rozkładowe. Bardzo ładna okolica, wokół zieleń , pełna infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

132 000 zł44 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim blisko Rynku. 2- pokojowe, na 1. piętrze w kamienicy. Powierzchnia mieszkania 44m2. Pokoje 13,30m2 i 8,50m2. Kuchnia 6,5m2. Łazienka 4m2. Okna pcv. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Świdnica,dolnośląskie

170 000 zł48 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Osiedlu Młodych przy ul. Prądzyńskiego (do częściowego remontu). Bardzo dobra lokalizacja, szkoła, przedszkole, kościół, plac zabaw, w pobliżu ogródki działkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimskich

Świdnica,dolnośląskie

250 000 zł67 m² 3 731,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w starym budownictwie przy ul. Ofiar Oświęcimskich. II piętro. Powierzchnia 67m2. po częściowym remoncie. Pokoje o powierzchni 21m2 i 14,50m2, kuchnia - 15,60m2, łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

246 000 zł56 m² 4 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,55m2 na osiedlu Zawiszów, II piętro. Zostaje umeblowanie (oprócz większego pokoju): meble kuchenne na wymiar wraz ze sprzętem agd, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie, w cichej dzielnicy, w pobliżu terenów zielonych, na obrzeżach miasta. Mieszkanie znajduje sie na ul. Wiśniowej (koniec ul. Westerplatte), na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

189 000 zł46 m² 4 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku na Osiedlu Zawiszów o powierzchni 46m2.Składa się z kuchni,dwóch pokoi,łazienki, osobnego wc , przedpokoju i balkonu.Jest wyremontowane.Nowe płytki.