dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Świdnica - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

191 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

191 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

275 000 zł54 m² 5 045,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne 2- pokojowe mieszkanie w Świdnicy w okolicach Latawca. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 54,50 m2 zlokalizowana jest na parterze w 2- piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Młodych

Młodych,Świdnica

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości przedstawia mieszkanie na wynajem w Świdnicy na Osiedlu Młodych w w wieżowcu na ul.Zamenhofa. Mieszkanie umeblowane o powierzchni 37m2 i posiada 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zawiszów

Zawiszów,Świdnica

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulne 2- pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Tylko U nas! wolne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 40m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Centrum,Świdnica

3 400 zł60 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas: na wynajem przestronne i bardzo ciepłe 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Świdnicy w budynku z windą. Mieszkanie o pow. 60,35 m2 składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Centrum,Świdnica

320 000 zł59 m² 5 423,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie na w Centrum Świdnicy z niezależnym wejściem z zewnątrz. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 59 m2 zlokalizowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Młodych,Świdnica

241 000 zł41 m² 5 878,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Świdnicy na os. Młodych na 4 piętrze. Forma własności: pełna własność. Mieszkanie o pow.41m2, bardzo przestronne składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zawiszów

Zawiszów,Świdnica

305 000 zł48 m² 6 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości przedstawia do sprzedaży mieszkanie w pełni umeblowane, funkcjonalne ,słoneczne mieszkanie z dużym balkonem. Nieruchomość znajduje się na spokojnym Osiedlu Zawiszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawiszów,Świdnica

305 000 zł48 m² 6 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Wombat nieruchomości poleca do zakupu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie, na 2 piętrze, w bloku na osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 48m 2 usytuowane na 2-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Młodych,Świdnica

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Tylko U nas! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

269 000 zł35 m² 7 686 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego w Świdnicy. Lokal mieszkalny po generalnym remoncie, znajduje się na parterze w bloku. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Młodych

Młodych,Świdnica

315 000 zł42 m² 7 476,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości przedstawia mieszkanie do sprzedaży w Świdnicy na Osiedlu Młodych. Nieruchomość znajduje się na parterze i składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

280 193 zł42 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w nowo powstającym budynku na obrzeżach miasta. II piętro: salon z kuchnią z wyjściem na taras sypialnia łazienka z wc przedpokój Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

325 000 zł43 m² 7 541 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy. Świetna lokalizacja, blisko Centrum, galeria, park oraz w pobliżu liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

115 000 zł30 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wombat nieruchomości poleca do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 30 m kw , usytuowane na parterze stylowej kamienicy w centrum Świdnicy! Nieruchomość po remoncie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

180 000 zł43 m² 4 195,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa pokoje o powierzchni 42,90m2 usytuowane na I piętrze w Centrum Świdnicy. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z pięknym butelkowo-zielonym, poniemieckim piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Świdnica

286 000 zł45 m² 6 356 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy na os. Młodych W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Świdnica

269 000 zł50 m² 5 408,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność, tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu na sprzedaż słoneczne, ustawne, dwustronne mieszkanie na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie, na parterze , blisko centrum Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 47m2 usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku. Nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia bardzo ładne 2-pokjowe mieszkanie w Świdnicy, blisko Osiedla Młodych. Tylko U nas! wolne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł44 m² 57,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu niezwykle słoneczne, nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z miejscem w garażu podziemnym zlokalizowane na czwartym piętrze budynku z windą, w niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Młodych,Świdnica

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Młodych,Świdnica

330 000 zł53 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości poleca do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m kw., usytuowane na 4 piętrze czteropiętrowego bloku, na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Ta klimatyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

315 000 zł51 m² 6 176 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego niedaleko centrum. Spokojna okolica, do rynku raptem kilka minut. Poszukujesz nieruchomości na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kościelna

Świdnica,dolnośląskie

235 000 zł34 m² 6 811,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w Świdnicy przy ul.Kościelnej o powierzchni 34,5m2 składajace się z kuchni z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do zakupu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m 2 , w kamienicy w Świdnicy. Na mieszkanie składa się : - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

204 000 zł33 m² 6 181,82 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży nowo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 blisko centrum w Świdnicy. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w pięknej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Świdnica,dolnośląskie

204 999 zł47 m² 4 361,68 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie blisko centrum w Świdnicy przy ul. Wałbrzyskiej. Mieszkanie o powierzchni 47m2 mierzone po podłodze ,natomiast ze względu na skosy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

150 000 zł76 m² 1 986,75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż lub zamiana mieszkania o pow. 75,5 m2 na III p. w centrum Świdnicy. Mieszkanie składa się z przedpokoju , kuchni, 3 pokoi ( z jednego pokoju zrobione trzy), brak łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w Centrum Świdnicy. Składa się z 2 pokoi dużej kuchni oraz łazienki i osobnej toalety. zapraszam Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

280 193 zł42 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

219 000 zł46 m² 4 760,87 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie , o powierzchni 46m 2 , na 3 piętrze w kamienicy w centrum Świdnicy. Tylko U nas! Mieszkaniem z potencjałem, nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

220 000 zł56 m² 3 964 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1500

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w pięknej kamienicy w samym rynku. Mieszkanie do remontu dzięki czemu można ponieść wodze fantazji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

359 000 zł77 m² 4 650,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Świdnicy. Usytuowane w zabytkowej kamienicy mieszkanie o powierzchni 77,2mkw, na skład którego wchodzą: -dwa pokoje, -kuchnia, -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Zawiszów

Zawiszów,Świdnica

420 000 zł53 m² 7 917,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie. Doskonała lokalizacja, osiedle Zawiszów - budynek z 2015 roku. Wnętrze w pełni wykończone, po remoncie, gotowe do zamieszkania. Ogromnym atutem są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Młodych,Świdnica

285 000 zł47 m² 6 072 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na balkon - kuchnia - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Świdnica,dolnośląskie

389 000 zł49 m² 7 903 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie - wykończone pod klucz. Powierzchnia: 49,22m2 - salon z aneksem, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Ogrzewanie podłogowe Nowy budynek Kameralna inwestycja - 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

3 000 zł60 m² 49,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 60,05m2 znajdujące się na I piętrze w nowo wybudowanym budynku w centrum miasta Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Zarzecze,Świdnica

310 000 zł48 m² 6 391,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe na 4 pietrze z pięknym widokiem na góry w Świdnicy na Zarzeczu. Mieszkanie jest bardzo słoneczne z zadaszonym balkonem. Stan pozwalający na swobodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł43 m² 8 107 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego. Lokal mieszkalny składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - Łazienki - przedpokoju Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Centrum,Świdnica

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 48 m2 zlokalizowana jest na 1 piętrze w 4- piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Młodych,Świdnica

285 000 zł43 m² 6 676,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 42,69m2 zlokalizowanych na II piętrze na Os. Młodych. Mieszkanie składa się z: dużego pokoju z wyjściem na zabudowany balkon, sypialni,.