dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Świdnica - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Francuska

Świdnica,dolnośląskie

1 400 zł43 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Zarzecza w Świdnicy przy ul. Francuskiej. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Świdnica,dolnośląskie

310 000 zł58 m² 5 382 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy. Świetna lokalizacja, w pobliżu markety, liczne sklepy, szkoła, galeria, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na dwóch poziomach zadbanej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie gotowe do zamieszkania dla rodziny jak również świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Świdnica,dolnośląskie

1 650 zł60 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia duże 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Świdnicy.Ulica Wałbrzyska. Tylko U nas! wolne od zaraz! Przestronne stylowe mieszkanie o powierzchni 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boczna

Świdnica,dolnośląskie

318 000 zł59 m² 5 363 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy blisko centrum. Świetna lokalizacja, kilka kroków do rynku jednocześnie w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Młodych,Świdnica

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w bloku w okolicach Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, mieszkanie umeblowane (brak pralki) posiada dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

279 000 zł38 m² 7 284,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do zakupu 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, o powierzchni 38,3m 2 ,w Świdnicy! Mieszkanie położone na parterze kamienicy. Mieszkanie skład się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

354 900 zł45 m² 7 851,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomośc I oferuje na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Zarzeczu w Świdnicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie podczas, którego zostały wymienione wszystkie instalacje. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Hermana

Świdnica,dolnośląskie

319 000 zł35 m² 9 042 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Serdecznie polecamy wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania w nowej inwestycji w Świdnicy. Lokalizacja: ul. Władysława Hermana 5, liczba pokoi: 2 Metraż: 35,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

310 000 zł58 m² 5 381,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy , w niedalekiej odległości od centrum Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 57,60 m2 mieści się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

299 000 zł42 m² 7 204,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do zakupu 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania 41,5 m 2 w centrum Świdnicy! Mieszkanie dwustronne, słoneczne, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

370 000 zł62 m² 5 954 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy. Świetna lokalizacja, jedna z najbardziej pożądanych okolic w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

285 000 zł56 m² 5 089,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości proponuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy, blisko centrum Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 56m 2 mieści się na pierwszym piętrze kamienicy i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Świdnica,dolnośląskie

230 000 zł43 m² 5 348,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Pilnie Sprzedam świetnie zlokalizowane 2 pokojowe. Mieszkanie świeżo po remoncie. Znajduje się na trzecim piętrze w pięknej odrestaurowanej kamienicy z odnowioną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

318 000 zł59 m² 5 362,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do zakupu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,30m 2 , blisko centrum Świdnicy! Mieszkanie położone na parterze kamienicy , z osobnym wejściem. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Młodych

Młodych,Świdnica

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Osiedlu Młodych składające się z pokoju dziennego i oddzielnej sypialni. Kuchnia w pełni wyposażona w lodówkę, zmywarkę, piekarnik oraz płytę indukcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

299 000 zł41 m² 7 293 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego zlokalizowanego w samym Centrum miasta. Mieszkanie po remoncie. Cena z całym widocznym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Równa

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł59 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 59m2 na I piętrze. Stan widoczny jak na zdjęciach. Mieszkanie wyposażone, gotowe do użytku od zaraz. Czynsz 2000 zł + ( prąd, gaz ) Kaucja - 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Młodych,Świdnica

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48m2 usytuowane na wysokim parterze na Os. Młodych. Lokal składa się z: dużego pokoju z wyjściem na duży balkon, sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzka

Świdnica,dolnośląskie

310 000 zł44 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam Państwu piękne, przestronne i jasne mieszkanie w samym centrum. Elewacja i klatka schodowa budynku zostały niedawno poddane remontowi, co sprawia, że cały budynek prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Równa

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł58 m² 4 836 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na I piętrze - 2 pokoje - przedpokój - kuchnia - łazienka Przynależna piwnica istnieje możliwość dokupienia garażu murowanego w cenie 50 tys. zł. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Świdnica,dolnośląskie

239 847 zł43 m² 5 577,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie. Znajduje się na trzecim piętrze w pięknej odrestaurowanej kamienicy z odnowioną klatką schodową i zabytkowymi kamiennymi schodami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Świdnica,dolnośląskie

328 000 zł50 m² 5 531,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny w centrum Świdnicy. Lokal położony jest w na ostatnim 3 piętrze w zabytkowej kamienicy, w której została odświeżona klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

187 000 zł49 m² 3 816,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie 2 pokojowe do remontu. Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe do remontu na obrzeżach miasta Pomimo potrzeby remontu, niesie ono ze sobą wiele możliwości aranżacyjnych. Na powierzchnię 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Młodych,Świdnica

1 850 zł48 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,85m2 usytuowane na III piętrze na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Świdnica,dolnośląskie

375 000 zł53 m² 7 075 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 53m2 na Nowym Zawiszowie + miejsce postojowe Mieszkanie o pow. 53m2 składa się z: - z salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki z wc, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Centrum,Świdnica

330 000 zł41 m² 8 049 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

260 000 zł55 m² 4 727 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 55 metrów kwadratowych. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze kamienicy, co pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł55 m² 5 090,91 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie z widokiem na Katedrę Świdnicką. Nieruchomość o powierzchni 55m2 usytuowana na 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Centrum,Świdnica

220 000 zł48 m² 4 621,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferta na wyłączność: na sprzedaż bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w Świdnicy w Centrum. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 41,50m2 zlokalizowane jest 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

243 000 zł75 m² 3 234 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy blisko Centrum. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia ze spiżarnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

288 495 zł42 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w nowo powstającym budynku na obrzeżach miasta. II piętro: salon z kuchnią z wyjściem na taras sypialnia łazienka z wc przedpokój Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 750 zł48 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania w centrum Świdnicy znajdujące się w nowym budynku z windą , całkowicie umeblowane, składające się z przedpokoju w którym jest szafa wnękowa, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Świdnica,dolnośląskie

380 000 zł47 m² 8 085 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupokojowe blisko centrum miasta. W cenie miejsce postojowe w parkingu podziemnym. Powierzchnia - 47m2 - 2 pokoje - Salon z kuchnia z wyjściem na taras - Sypialnia - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości poleca do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Świdnicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 50 m . Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Świdnica,dolnośląskie

246 000 zł39 m² 6 340,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania mieszkanie w pięknej, zadbanej kamienicy. Teren ogrodzony. Do każdego mieszkania przynależne jest miejsce parkingowe. Wjazd na posesję przez bramę otwieraną na pilot. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 120 zł46 m² 46,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 45,5m2, dwupokojowe z balkonem, usytuowane na 2 piętrze. Nieruchomość składa się z: pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki oraz z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Młodych,Świdnica

269 990 zł46 m² 5 901 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, które znajduje się na IV piętrze na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Na mieszkanie składa się : - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelińska

Świdnica,dolnośląskie

251 600 zł39 m² 6 451 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania położonego na obrzeżach miasta Świdnicy w cichej i spokojnej okolicy. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchenny - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Małgorzaty

Centrum,Świdnica

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży nowo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 blisko centrum w Świdnicy. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w pięknej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Świdnica,dolnośląskie

2 400 zł43 m² 55,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia (wynajem okazjonalny) od zaraz śliczne , dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnym miejscu przy ul. Parkowej w Świdnicy, w nowo wybudowanym budynku z windą. Powierzchnia lokalu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij