dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Świdnica - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33m2 usytuowane na III piętrze w bloku na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ułańska

Świdnica,dolnośląskie

460 000 zł75 m² 6 133 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 75m2 składa się z: - kuchni połączonej z salonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Garbarska

Świdnica,dolnośląskie

295 000 zł47 m² 6 265 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania, które znajduje się na parterze kamienicy, usytuowanej w pobliżu malowniczego Parku Centralnego w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 47,09 m2 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

409 999 zł56 m² 7 321,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do zakupu mieszkanie o powierzchni 56m 2 , usytuowane na 1 piętrze w zadbanej kamienicy blisko centrum Świdnicy. Nieruchomość składa się z: - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Świdnica,dolnośląskie

380 000 zł64 m² 5 940 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy. Lokal znajdujący się na pierwszym piętrze budynku, składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m 2 w Świdnicy, z pobliżu Parku Centralnego. Mieszkanie usytuowane na parterze trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Westerplatte

Świdnica,dolnośląskie

449 000 zł80 m² 5 620 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferujemy dwa mieszkania, dostępne po bardzo atrakcyjnej cenie w Świdnicy. Pierwsze z nich ma powierzchnię 57m2 i znajduje się na drugim piętrze. W skład mieszkania wchodzą : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

259 000 zł33 m² 7 848,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w Świdnicy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania , usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saperów

Świdnica,dolnośląskie

289 000 zł45 m² 6 468 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, znajdującego się w Świdnicy, niedaleko Centrum. Mieszkanie (44,68m2) składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

449 000 zł75 m² 5 958 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego, znajdującego się w Świdnicy, nieopodal centrum. Mieszkanie(75,36m2) składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saperów

Świdnica,dolnośląskie

289 000 zł45 m² 6 468,22 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,68m2 , usytuowane na trzecim piętrze w bloku zlokalizowanym przy ul. Saperów w Świdnicy. Ogrzewanie miejskie 44,68m2 + 4,69m2 piwnica Salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł42 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz Wyposażone mieszkanie dwupokojowe. Bardzo wygodne z ogródkiem. Szukamy osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wałbrzyska

Świdnica,dolnośląskie

230 000 zł21 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanego mieszkania, znajdującego się w bliskiej odległości od centrum. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

189 000 zł25 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do zakupu atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz gotowe do zamieszkania. Mieszkanie w atrakcyjnej okolicy. Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

315 000 zł55 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania okazja inwestycyjna na terenie świdnicy(zarzecze). Co sprzedajemy? 1. Mieszkanie główne zlokalizowane na parterze (40,90m2) składające się z: salonu dużej i jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

305 000 zł47 m² 6 498 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy. Na powierzchnię mieszkalną 46,94m2 składają się: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie w okolicy centrum; składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju; mieszkanie całkowicie umeblowane; ogrzewanie elektryczne; okna pcv; ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

189 000 zł25 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy. Zakup tylko za gotówkę. Na powierzchnię mieszkalną 25m2 składają się: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

340 000 zł55 m² 6 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

369 000 zł77 m² 4 779,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wombat nieruchomości poleca do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,2 m kw. usytuowane na 2 piętrze, czteropiętrowej kamienicy, w centrum Świdnicy To piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum, w Świdnicy. Na mieszkanie składa się : - 2 pokoje - kuchnia - łazienka - przedpokój Mieszkanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

340 000 zł57 m² 5 964,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 57m 2 , usytuowane na drugim piętrze kamienicy. To doskonała propozycja dla osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

390 000 zł74 m² 5 234,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Rezerwacja! Mieszkanie 2-pokojowe przy parku Świdnica. Mamy przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w sąsiedztwie malowniczego parku. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

310 000 zł43 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

316 000 zł40 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , o powierzchni 40m 2 w ścisłym centrum Świdnicy. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Świdnica,dolnośląskie

310 000 zł46 m² 6 739 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Rezerwacja - umowa przedwstępna Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i pięknie wyremontowanego mieszkania o powierzchni 46 m2. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do zakupu atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m 2 , w Świdnicy. Mieszkanie do generalnego remontu. Usytuowane na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Centrum,Świdnica

335 000 zł42 m² 7 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie wśród ogrodów, cisza i spokój jak na wsi, a w centrum Świdnicy, znajdujące się na II piętrze w zadbanej sześciorodzinnej kamienicy(z serdecznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł59 m² 42,73 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, przestronne, klimatyczny apartament o pow. 58,51m2 zlokalizowane przy Placu Grunwaldzkim. Nieruchomość składa się z: przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Świdnica,dolnośląskie

400 000 zł38 m² 10 810,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem sprzedaży jest prawie nowe, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na 4 piętrze w budynku z windą. Budynek został wybudowany w 2021 r. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Zarzecze,Świdnica

267 000 zł49 m² 5 425 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Na sprzedaż oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 49,22 m2, na osiedlu Zarzecze w Świdnicy. Nieruchomość sprawdzi się też jako lokata kapitału, pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

310 000 zł43 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w pięknej kamienicy w Świdnicy. Na mieszkanie składa się : - 2 pokoje - kuchnia - łazienka - przedpokój W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

576 000 zł63 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Komfort przedstawia na sprzedaż mieszkanie Świdnicy z balkonem na ul.1 Maja, Nieruchomość o pow. 63m2 składa się z 2 pokoi ,kuchni, przedpokoju , łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

305 000 zł38 m² 7 963,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do zakupu 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, o powierzchni 38,3m 2 ,w Świdnicy! Mieszkanie położone na parterze kamienicy. Mieszkanie skład się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Świdnica,dolnośląskie

550 000 zł80 m² 6 872 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, położonego na I piętrze w kamienicy w Świdnicy Na powierzchnie (80 m2) składa się : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Centrum,Świdnica

158 000 zł50 m² 3 141,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dzień dobry Mam do sprzedania mieszkanie w centrum Świdnicy, niedaleko Placu Świętej Małgorzaty. Mieszkanie składa się z aneksu z kuchnią, pokoju oraz łazienki. Przed wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Zawiszów,Świdnica

339 000 zł46 m² 7 369,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Świdnica Os. Zawiszów - 2 pokoje, 46 m2 dostępne od teraz! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Henryka Brodatego. Znakomita lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , o powierzchni 46m 2 , bardzo blisko centrum Świdnicy. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

229 000 zł43 m² 5 325,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , bardzo blisko centrum Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 43m2 ( mierzone po podłodze), usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

299 000 zł44 m² 6 795 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, znajdującego się w Świdnicy w atrakcyjnej części osiedla młodych. Mieszkanie znajduje się na.