dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Świdnica - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

191 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

191 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37 m , idealnego dla singla, pary. Nieruchomość położona w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Świdnica,dolnośląskie

2 300 zł42 m² 54,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy budynek na zamkniętym bezpiecznym osiedlu. Mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie znajduje się w wyjątkowej cichej również ze względu na drugą linię zabudowy lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości komfort oferuje na wynajem mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Zawiszowie. Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

359 000 zł70 m² 5 121,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, przytulnego i ciepłego mieszkania położonego w Rynku w Świdnicy. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Nowym Zawiszowie - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja! Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 42mkw, położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Zawiszów,Świdnica

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem! Bezpośrednio od właściciela. Oferuję do wynajęcia nowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 42mkw położone na parterze, które zachwyca wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia nowe mieszkanie w Świdnicy na os. Młodych, w budynku z windą; składające się z dużego pokoju, sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju; na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

329 900 zł53 m² 6 177,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania | Świdnica | 53,40 m | 1. piętro Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

414 900 zł57 m² 7 278,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w sercu Świdnicy - z widokiem na wieżę ratuszową! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane bezpośrednio w Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

389 900 zł65 m² 5 998,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie dwu pokojowe o pow. 50m2 zlokalizowane w okolicach centrum na wysokim parterze. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł43 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- najem okazjionalny -rezerwacja Dostępne od 1 września Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Nowym Zawiszowie. Całość to 42,99m2 komunikacja łazienka z wc sypialnia salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Zarzecze,Świdnica

259 000 zł41 m² 6 317,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m 2 , usytuowane na drugim kamienicy w Świdnicy. Bardzo dobra lokalizacja, blisko Galeria Świdnicka. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 100 zł72 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Świdnicy, nieopodal Ogrodu Różanego; mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy z dużym wspólnym podwórkiem, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

374 900 zł50 m² 7 573,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż - świdnica | 49m | 2 pokoje | 374 900 zł do negocjacji nowa atrakcyjna cena! wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu klimatyczne, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

419 000 zł63 m² 6 640,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przepiękne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na trzecim piętrze zabytkowej, odrestaurowanej i urokliwej kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Świdnica

2 000 zł61 m² 32,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Świdnicy - ul. Wrocławska Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 61,20 mkw, położone na 2. piętrze kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament w nowo wybudowanym budynku o powierzchni 45m2 wraz z podziemnym miejscem postojowym zlokalizowany w okolicach Centrum. Lokal został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Świdnica

623 000 zł76 m² 8 154,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 76,5m kw, 2 pokoje, 1 piętro, rynek, świdnica. Oferujemy państwu na sprzedaż eleganckie, umeblowane mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane przy samym Rynku w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saperów

Świdnica,dolnośląskie

260 000 zł32 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bez pośredników, kawalerka, dwa pokoje, kuchnia, łazienka,balkon, mieszkanie po remoncie, instalacje wymienione , mieszkanie dobrze utrzymane w stanie dobrym do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

299 000 zł42 m² 7 093,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! wombat nieruchomości przedstawia na sprzedaż s tylowe mieszkanie w sercu Świdnicy - idealne dla młodych, ambitnych osób lub jako inwestycja! Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

479 000 zł67 m² 7 106,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Komfort w Świdnicy zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w ścisłym centrum w Świdnicy o powierzchni 67,40m , położonej na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała oferta wynajmu mieszkania na osiedlu młodych - tylko U nas! nowa atrakcyjna cena! Lokalizacja: osiedle Młodych, świdnica Powierzchnia: 52 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 Cena najmu: 1900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świdnica

Centrum,Świdnica

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i przynależnym miejscem parkingowym - Świdnica, prestiżowa lokalizacja wombat nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu wyjątkowo jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 na drugim piętrze. Ogrzewanie miejskie oraz duży balkon to największe atuty mieszkania. Budynek zadbany, z domofonem i kamerami. Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Centrum,Świdnica

325 000 zł36 m² 9 154,93 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Świdnica Centrum, ul. Lelewela Unikalna oferta sprzedaży tylko w biurze Wombat Nieruchomości! Mieszkanie w zadbanej kamienicy na drugim piętrze, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości poleca do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, o powierzchni 38,3m2 w Świdnicy! Mieszkanie położone na parterze kamienicy. Wolne od zaraz! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

350 000 zł53 m² 6 554,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania | Świdnica | 53,40 m | 1. piętro | 350 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

389 000 zł50 m² 7 858,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż - świdnica | 49m | 2 pokoje | 389 000 zł wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu klimatyczne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie w Świdnicy. Lokal mieszkalny o powierzchni 48 m położony w spokojnej, zielonej części Świdnicy. Usytuowany jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świdnica,dolnośląskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończone w najwyższym standardzie, mieszkanie w cichej lokalizacji blisko centrum Siechnic i nowego dworca kolejowego. Składa się z przedpokoju, dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

305 000 zł34 m² 9 063,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do wszystkich niezbędnych udogodnień? To idealna oferta dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł53 m² 5 235,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie. Doskonałe dla pary, singla lub jako pewna inwestycja na wynajem krótko i długo terminowy. Na powierzchnię 53,48m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

414 900 zł57 m² 7 278,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

440 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa pokoje z balkonem na pierwszym piętrze i w dodatku na Osiedlu Młodych :) Powierzchnia 44m2 , ogrzewanie miejskie. Mieszkanie w trakcie generalnego remontu, będzie gotowe na przełomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Stare Miasto,Świdnica

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulną kawalerkę w centrum Świdnicy przy ul. Pułaskiego. Tylko U nas! wolne od 1 sierpnia 2025! Mieszkanie idealne dla pary lub singla. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Świdnica,dolnośląskie

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - pierwszy najem! Zapraszamy do wynajmu nowego, stylowego mieszkania o powierzchni 48 mkw, które zachwyca wysokim standardem wykończenia i kompletnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

290 000 zł55 m² 5 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 55.5 m2 w centrum miasta, usytuowane na I piętrze kamienicy. W skład nieruchomości wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

355 000 zł48 m² 7 366,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż w pełni funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Osiedla Młodych w Świdnicy. Idealne zarówno dla pary, singla, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości poleca do wynajmu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40m2 .Mieszkanie mieści się na 4 piętrze nowego apartamentowca z windą. Tylko U nas! Dostępne od.