dowolna

Domy z garażem Świdnica - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

81 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

81 ogłoszeń

900 000 zł98 m² 9 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy Państwu dom wolnostojący zlokalizowany na obrzeżach miasta Świdnica! Dom o powierzchni 98 m2, na który składa się salon z otwartą kuchnią oraz wyjściem na ogródek, 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł206 m² 9 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:930 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego domu w Świdnicy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ten wyjątkowy dom to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł185 m² 7 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:988 m²

Do sprzedania szkieletowy dom wolnostojący w miejscowości Pszenno o powierzchni 185 m2, posadowiony na działce o pow. 988 m 2. Nieruchomość składa się z: parter ; salon+kuchnia, 3.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł280 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

do sprzedania dom w Świdnicy na osiedlu domów jednorodzinnych; stan surowy, zadaszony, bez okien; składający się z 4 kondygnacji: piwnica: kotłownia, garaż na dwa samochody, pomieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł220 m² 4 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko w naszej ofercie duży dom w Centrum miasta. Dom typu bliźniak, położony w okolicy starej części miasta. Ogrodzony ozdobnymi elementami wykonanymi z metalu i kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł163 m² 7 362 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Położony w samej Świdnicy - doskonała propozycja dla rodzin szukających przestrzeni, komfortu i świetnej lokalizacji. Powierzchnia domu 160m2 i składają się na nią: poziom 0: - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł131,86 m² 6 439 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż dom - 1/2 bliźniaka w Świdnicy. Powierzchnia całkowita - 131m2 Powierzchnia użytkowa - 86,93m2 Powierzchnia działki - 500m2 Stan do wykończenia strefa dzienna: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł216 m² 7 824,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Zapraszam na prezentację pięknego I komfortowego domu o powierzchni użytkowej 175m2. Nieruchomość położona jest na osiedlu domów jednorodzinnych, w bliskiej odległości od Świdnicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł385 m² 3 896,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Duży dom wolnostojący -realizacja Projektu domu homekoncept 13 Lokalizacja: jedna z 'pożądanych' lokalizacji -wieś którą śmiało można określić jako przedmieścia/sypialnia Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł218,50 m² 2 974,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam pół domu (całe piętro) z osobnym wejściem - do zamieszkania od zaraz! Lokalizacja: miejscowość dobrze skomunikowana, w pobliżu Świebodzic i Świdnicy. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł120 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużą działką - idealny dla rodziny lub inwestora Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 120 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 967 000 zł157,39 m² 12 498 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:636 m²

Nowy dom wolnostojący - standard premium! Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Parter domu stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł89 m² 15 393,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Tylko u Nas- oferta na wyłączność Jeśli marzysz o nowym, parterowym domku, a szkoda Ci czasu i nerwów na budowę- ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: spokojna i malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Duży dom w stanie surowym zamkniętym na dużej działce Lokalizacja: miejscowość na trasie Świdnica-Wrocław, super oferta dla wszystkich pracujących w Świdnicy, wrocławiu i okolicach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przestronny dom wolnostojący w Świdnicy cicha i spokojna okolica! Na sprzedaż komfortowy, rozkładowy dom wolnostojący położony w spokojnej części Świdnicy. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł155 m² 6 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę domów parterowych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w malowniczej okolicy niedaleko Świdnicy. Jako pośrednik nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł157,39 m² 11 754 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej - standard premium! Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł230,50 m² 4 772,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przestronny dom wolnostojący z pawilonem w okolicach Świdnicy! Na powierzchnię domu składają się: - parter - przestronna kuchnia, salon z kominkiem i wyjściem na oranżerię,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł117 m² 7 094,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mowa niższa cena Rynek wtórny! dom gotowy do wykończenia- stan deweloperski Oferujemy Państwu komfortowy dom w zabudowie szeregowej, na nowo powstałym osiedlu przy Świdnicy w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł133,36 m² 4 116,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:771 m²

Dom w Centrum miasta - do remontu! Idealny również na siedzibę firmy! Dom przeznaczony do kapitalnego remontu, daje jednak ogromne możliwości adaptacyjne i aranżacyjne. Obecnie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł115 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w zabudowie szeregowej, zaprojektowane z myślą o komforcie i elegancji, oferujące unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł173 m² 8 265,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Piękny duży dom w wysokim standardzie blisko Świdnicy. Oferta praktycznie nowego domu, odbiór dokonany w 2009 r. Lokalizacja : Spokojne i malownicze osiedle domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł115 m² 5 121,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

dom położony w Pszennie! (oferta 0 % prowizji ) Środkowy szereg Stan surowy- zamknięty! (istnieje moziwośc zakupu w standardzie dewelopwerskim w wyższej cenie! ) Segmenty środkowe -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł286 m² 6 293,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny, komfortowy dom w Świdnicy Pomyśl czy warto rozpoczynać budowę na peryferiach miasta, czy lepiej kupić ten wspaniały i gotowy do zamieszkania dom bliżej Centrum. Lokalizacja: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł245 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:378 m²

Dom w zabudowie szeregowej Osiedle Zawiszów, świdnica! Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położony na cenionym osiedlu Zawiszów w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł144 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokalizacja: miasto Świdnica- można dojść pieszo do Centrum; w okolicy sklepy, usługi, dobry wyjazd na Wałbrzych, wrocław. Dom i powierzchni użytkowej 140m2, całkowita ok 200m2 Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł154,67 m² 6 303,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej niedaleko miasta Świdnica. Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej. Segment o powierzchni użytkowej 154,57.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł180 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:988 m²

Prezentujemy Państwu przestronny dom w bliskich okolicach Świdnicy! Na powierzchnie domu składają się dwa poziomy. Parter: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, 3 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł126,29 m² 6 326,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta 0% dla kupujących! Prezentujemy Państwu nową inwestycję bliźniaków położonych w Świdnicy - Księżycowa! Domy w stanie deweloperskim. Na powierzchnie domów składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł176 m² 5 284,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Atrakcyjny dom zlokalizowany w wiosce nieopodal Świdnicy. Bardzo łatwy i szybki dojazd do miasta. Dom na 12 arowej działce(dwie 6 arowe działki). Dom z lat 80-90, ładnie utrzymany, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 111 zł123,90 m² 8 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania bliźniak dwulokalowy w doskonałej lokalizacji na obrzeżach Świdnicy - Słotwina - ostatni! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży bliźniaka dwulokalowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 894 000 zł157,39 m² 12 034 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:517 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł500 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 500 m2 z czego ok 350m2 to powierzchnia mieszkalna. Dom położony jest a atrakcyjnej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł133 m² 5 255,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż bliźniak w stanie deweloperskim pod Świdnicą! Lokalizacja: dom położony na wsi, w spokojnej okolicy, pięć kilometrów od Świdnicy, 10 minut autem do centrum. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł208 m² 5 432,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

Lokalizacja- ciche i ustronne miejsce, z dala od miejskiego zgiełku, wieś w otoczeniu Gór Sowich, do miasta ok 15 minut, dobry dojazd do Wałbrzycha. W okolicy ścieżki spacerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł380 m² 2 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania w charakterze Dworku dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni ok. 380m2.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł200 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Tylko w naszej ofercie piękny dom w spokojnej części miasta- okolice Zalewu. Zadbany dom, z zagospodarowaną, rekreacyjną działką wraz z przydomowym ogródkiem. Lokalizacja :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni etap! (oferta 0 % prowizji ) Środkowy segment Dom w zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim z instalacjami i piecem. C.O. gazowe! Prosta bryła utrzymana w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł215 m² 9 070 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 771 m²

Na sprzedaż wygodny przestronny dom nieopodal Świdnicy! Na powierzchnię mieszkalną ok. 128 m2 składa się salon z jadalnią oraz wyjściem na taras (90m2), przestronna otwarta kuchnia, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł230 m² 6 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z pawilonem przeznaczonym pod działalność gospodarczą niedaleko Świdnicy. Dom o powierzchni całkowitej 230 m 2. Powierzchnia użytkowa 157 m 2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 290 000 zł235 m² 5 497,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 089 m²

Wyjątkowa oferta - elegancki dom W pobliżu świdnicy. Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wolnostojący dom jednorodzinny, położony w niezwykle zacisznej i malowniczej.