Dom Świdnica

Świdnica, dolnośląskie

  • 799 000 zł
  • 158 m²
  • 5 056,96 zł/m²

Zdjęcie

Mariusz Rydzewsk...

Skontaktuj się

Dom Świdnica

Świdnica, dolnośląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

799 000 zł

158 m²

5 056,96 zł/m²

Dom Świdnica

Zaktualizowane: 15 maja 2026

799 000 zł 158 m² 5 056,96 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
5 500 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

5 500 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 799 000 zł (5 056,96 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Świdnicy)
  • Charakterystyka domu 158 m² (139,50 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi
  • Budynek: bliźniak
  •   materiał budowy: ytong; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 5 500 m²
  • Media: ogrzewanie: pompa ciepła
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej idealne miejsce dla osób ceniących komfort i spokój

Przedstawiamy ofertę nowo powstającego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego tuż przy granicy Świdnicy. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać w cichej, spokojnej okolicy, jednocześnie zachowując wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej. (...)

Agent

Mariusz Rydzewski

787 309...

787 309 888

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mariusz Rydzewski

787 309...

787 309 888

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mariusz Rydzewski

Zostaw telefon, oddzwonimy