Hala, ul. Przemysłowa

Przemysłowa, Świdnica, dolnośląskie

  • 4 600 000 zł
  • 1 539 m²
  • 2 988,95 zł/m²

Zdjęcie

Jędrzej Myszewsk...

Skontaktuj się

Hala, ul. Przemysłowa

Przemysłowa, Świdnica, dolnośląskie

zaktualizowane:
25 kwietnia 2026

4 600 000 zł

1 539 m²

2 988,95 zł/m²

Hala, ul. Przemysłowa

Zaktualizowane: 25 kwietnia 2026

4 600 000 zł 1 539 m² 2 988,95 zł/m²

Rodzaj budynku:
hala
Przeznaczenie:
produkcyjno-magazynowe
Powierzchnia działki:
4 300 m²
Kondygnacje:
1

Rodzaj budynku:

hala

Przeznaczenie:

produkcyjno-magazynowe

Powierzchnia działki:

4 300 m²

Kondygnacje:

1

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 4 600 000 zł (2 988,95 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Budynek: 1 539 m², 15 pomieszczeń
  •   hala, 1 piętro; rok budowy: 2010; stan: bardzo dobry
  •   przeznaczenie produkcyjno-magazynowe
  • Działka: 4 300 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: inne
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Alfa Nieruchomości, zaktualizowane: 25.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 76668

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta 0 % prowizji od kupującego!

Kompleks produkcyjno-magazynowy 1514 m | działka 0,43 ha | strefa przemysłowa
Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość przemysłowa położona w rozwiniętej strefie gospodarczej w Świdnicy na dolnośląsku - ok. 50 km od Wrocławia
Działka 0,43 ha, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę produkcyjną, magazynową i składową. (...)

Agent

Jędrzej Myszewski

660 573...

660 573 115

74 667 11 72

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jędrzej Myszewski

660 573...

660 573 115

74 667 11 72

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości