dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Świdnica

841 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

841 ogłoszeń

275 000 zł33,10 m² 8 308 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przestronna kawalerka na Osiedlu Młodych! Nieruchomość idealna pod inwestycje! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł133,36 m² 4 116,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym , położony na działce o powierzchni 7,71 arów. Zgodnie z mpzp jest to zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna , można więc.

Szczegóły ogłoszenia

290 100 zł34,90 m² 8 312,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie o pow. 35m2 w dokumentach (37 m2 realnej powierzchni) składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. , ogrzewanie podłogowe - elektryczne. Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł63 m² 6 651 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m, położone na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy w Świdnickim Rynku. Mieszkanie składa się z: salonu Pokoju Kuchni Łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

39 zł/m²180 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok 180 m2, idealny pod działalność usługową, warsztatową, magazynową lub produkcyjną. Obiekt znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł51 m² 6 078,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Tylko u Nas! Na sprzedaż: mieszkanie w kamienicy - centrum Świdnicy, 51 m , duży potencjał Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 2. piętrze w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł142,17 m² 9 495,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:107 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w kameralnym apartamentowcu z 2018 roku przy ul. Sadowej w Świdnicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33,10 m² 8 308,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! renomahome oferuje na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 34 m , usytuowane na czwartym piętrze w bloku na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie składa się z: dużego.

Szczegóły ogłoszenia

78,12 zł/m²128 m² 9 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 128 m , położony na parterze budynku z bezpośrednim wejściem oraz dużą witryną, zapewniającą świetną.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł63,33 m² 5 289,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Dwupokojowe mieszkanie w okolicach Centrum! Mieszkanie o powierzchni ok. 63m2, na które składają się dwa osobne, duże pokoje, kuchnia, schowek, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł43,50 m² 9 885,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 43,5 m | Świdnica, osiedle Młodych | ul. Słobódzkiego Biuro Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł69 m² 5 072,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul Jagiellońskiej w Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się osobna przestronna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

799 000 zł144,20 m² 5 540,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Szeregowy dom w Świdnicy. 0% prowizji! Pow. 144m2 w sam raz dla 4-6 osobowej rodziny w cichej i spokojnej lokalizacji, pow. działki 182 m2. Segment środkowy. Bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

100 000 zł18,50 m² 5 405,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży garaż o powierzchni 18,5 m , położony w Centrum Świdnicy. -podłączony prąd -kanał Cena: 100000pln Najważniejsze atuty:- bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie mieszkania składają się salon.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł58 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 57,9 m (wysoki parter) wraz z 17 m zaadaptowanej i ogrzewanej piwnicy z oknem. Do piwnicy prowadzi bezpośrednie wejście z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

935 000 zł155 m² 6 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę domów parterowych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w malowniczej okolicy niedaleko Świdnicy. Jako pośrednik nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł45,23 m² 10 391,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Młodych! mieszkanie W trakcie remontu - zdjęcia poglądowe Z innej inwestycji! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł27,40 m² 54,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na Osiedlu Młodych! Mieszkanie idealne dla singla lub pary - umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

489 000 zł114 m² 4 289,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pół willi w Świdnicy. Budynek w spokojnej części Świdnicy. Działka pod budynkiem ponad 8 arów, osobna przestrzeń przydzielona do mieszkania. Udział parteru, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł27,70 m² 7 400,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wygodna kawalerka o powierzchni 27,70m2 usytuowana na IV pietrze w bloku na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z pokoju połączonego z kuchnią, garderoby, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł52,90 m² 7 731,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu klimatyczne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania ok. 53 m2 składa się salon, sypialnia, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł124,44 m² 6 420,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Nowa obniżona cena! Nowoczesny Dom w Zabudowie Szeregowej w Świdnicy - Idealna lokalizacja i Wysoki standard wykończenia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł101,60 m² 7 864,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Świdnicy. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 101,6 m , położone na 3. piętrze, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł43,76 m² 7 312,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

M.S. Na sprzedaż eleganckie mieszkań położonych na parterze odrestaurowanej kamienicy z 1920 roku. To połączenie klasycznej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46,68 m² 7 390,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zarezerwowane! 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Osiedle Młodych, świdnica | 47 m | IV piętro Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m, położone na IV.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50,03 m² 6 596 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Lokal usytuowany jest a czwartym piętrze w zadbanym budynku z ogrzewaniem miejskim. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwa mieszkania zlokalizowane w domu jednorodzinnym, położonym na Osiedlu Zawiszów Każde z mieszkań składa się z osobnej kuchni, łazienki oraz pokoju. Lokale są w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł63,40 m² 5 047,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: centrum miasta, blisko do rynku, spokojna okolica. Mieszanie w stylu loftowym, w budynku z cegły, klimatyczne i nowoczesne wnętrze. Wysokość ok 3m, pięknie doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

379 000 zł96 m² 3 947,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u nas. Na sprzedaż mieszkanie w centrum Świdnicy. Nieruchomość usytuowana na I piętrze w budynku wielorodzinnym, elewacja po remoncie. Powierzchnia użytkowa 96m 2 : 4 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 111 111 zł123,90 m² 8 967,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta bez prowizji dla kupującego! Nowa inwestycja w budowie, zdjęcia poglądowe! Skrajny biały , rekuperacja, działka 500 m2 Termin do końca z 2026 roku Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł195 m² 4 358,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:195 m²

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży hali położonej w przemysłowej część miasta. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 195 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

2 300 zł42,50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.03.2026 r. Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w stylu loftowym w nowym bloku z windą. Umowa najmu w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania ok.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

600 000 zł172 m² 3 488 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Działka z 9 garażami | większość wynajęta | -udziały- współudział w gruncie oraz współwłaściciel posadowionych na gruncie budynków Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł55 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m / 3 pokoje/ 2 piwnice, położone w Świdnicy Osiedle Młodych Układ: sypialnia z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł97,62 m² 7 887,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe, niemal 100-metrowe mieszkanie, które łączy niepowtarzalny klimat kamienicy z komfortem nowoczesnych rozwiązań. Nieruchomość położona jest na 1. piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł98,50 m² 5 065,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe